Онлайн Ігри

Розсувні головоломка Том і Джеррі

Гра Том і Джеррі

Розсувні головоломка Том і Джеррі

Розсувні головоломка Том і Джеррі Рейтинг: 4/10

Гра Розсувні головоломка Том і Джеррі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, що вам потрібно зробити це задоволення Том і Джеррі головоломка, де ви повинні рухатися шматочки займають вільний слот, щоб піти компонуванні зображення. Ви повинні відновити образ, який був розділений на рівні частини. Спочатку ви можете вибрати кількість деталей, в яких, щоб розбити зображення. Якщо розділити на кілька частин буде легко зробити це діти або люди з невеликим досвідом. Якщо ви розділите його на дуже високому число частин трудність буде збільшуватися. Підходить для дорослих або людей з великим досвідом робить головоломок. Грайте і отримуйте задоволення з кішкою Том і Джеррі миші.

разів грав

Ця гра була зіграна 60621 раз онлайн. рейтинг 242 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 2816 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 60621 разів
Розсувні головоломка Том і Джеррі

Зробіть гра- головоломка серії американського мультфільму кішки-мишки Том і Джері. Можна було б бути, що це було на початку 60-х і пригоди миші, який живе в будинку. Це миша намагається вкрасти їжу з кухні і комори. У будинку є кішка, яка завжди переслідує і закликав Том. Це нерозумно кішка, яка завжди вислизає і ніколи нічого не відбувається. У цій головоломці переміщайте мишу вкрав великий шматок сиру і тікає, як був виявлений кіт спостерігає. Це дуже характерно для серії, але завжди вдавалося вкрасти їжу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Розсувні головоломка Том і Джеррі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Том і Джеррі спалах, яка називається Розсувні головоломка Том і Джеррі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Розсувні головоломка Том і Джеррі і це пов'язано з Том і Джеррі. Наша нова гра Розсувні головоломка Том і Джеррі є однією з кращих Том і Джеррі ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Том і Джеррі, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Розсувні головоломка Том і Джеррі
НАЗАД

Том і Джеррі найпопулярніші ігри