Онлайн Ігри

Переслідування Том і Джеррі

Гра Том і Джеррі

Переслідування Том і Джеррі

Переслідування Том і Джеррі Рейтинг: 5/10

Гра Переслідування Том і Джеррі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Том є домашня кішка завжди женеться за мишеня Джері. Насолоджуйтесь робить цю головоломку, в якій ви можете вибрати кількість штук у вас є. У багатьох шматочки головоломки визначає складність гри. Якщо ви вибираєте менше деталей буде легше грати і підходить для дітей. При виборі велика кількість штук, гра буде все важче і підходить тільки для дорослих. Ми пропонуємо виклик, перейдіть збільшення кількості частин, коли ви розумієте його і подивитися, якщо ви можете повторно вирішити з більш штук. Ця гра є інтелектуальний виклик для всіх членів сім'ї.

разів грав

Ця гра була зіграна 13630 раз онлайн. рейтинг 1560 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 716 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13630 разів
Переслідування Том і Джеррі

Ігри, де ви повинні вирішити головоломку Том і Джері. Два символи є головними дійовими особами мультсеріалу для телевізійного Том і Джері. У цій серії два тварин, які живуть в одному будинку завжди на бійку. Будинок миша намагається вкрасти продукти харчування і кішка завжди женеться за ним, але ніколи не отримує його. Це інтелектуальна гра, в якій ви повинні натиснути на листку для того, щоб рухатися і зайняти порожнє місце. Мета гри полягає в тому назад, щоб побачити всю картину, як показано на початку. Гра з мишею і кішки.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Переслідування Том і Джеррі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Том і Джеррі спалах, яка називається Переслідування Том і Джеррі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Переслідування Том і Джеррі і це пов'язано з Том і Джеррі. Наша нова гра Переслідування Том і Джеррі є однією з кращих Том і Джеррі ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Том і Джеррі, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Переслідування Том і Джеррі
НАЗАД

Том і Джеррі найпопулярніші ігри