Онлайн Ігри

Побудувати міст для поїздів

Гра поїзда

Побудувати міст для поїздів

Побудувати міст для поїздів Рейтинг: 7/10

Гра Побудувати міст для поїздів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ви повинні використовувати ваші навички побудови, щоб допомогти цим поїздом досягти своєї долі в цілості й схоронності. Натисніть та перетягніть об'єкти побудувати безпечний шлях для потяга, щоб перетнути без проблем. За допомогою миші або клавіш переміщення вліво або вправо місцевості і обертати об'єкти. Перетягніть і обертати об'єкти на місце, щоб побудувати міцний міст для поїздів, щоб перетнути! Отримати на поїзд у тунелі для завершення рівня.

разів грав

Ця гра була зіграна 14479 раз онлайн. рейтинг 1503 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 296 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 14479 разів
Побудувати міст для поїздів

У цій безкоштовної онлайн грі, ви повинні використовувати свої навички в якості експерта і будівельник Інженер-будівельник, щоб допомогти цим поїздом досягне свого призначення безпечно. Перетягніть необхідні об'єкти для створення безпечного шляху на поїзд, щоб перетнути міст без проблем. За допомогою миші або клавіш зі стрілками для переміщення вліво або вправо на землю і вирощують об'єкти. Побудувати міст на залізниці для пасажирів, щоб дістатися до місця призначення. Перетягніть і обертати об'єкти на свої місця, щоб побудувати стабільний міст для перетину поїздом. Сядьте на поїзд в тунель, щоб завершити рівень. Як інженерна справа? Щоб переконатися, що ви можете використовувати всі матеріали, щоб побудувати великий міст, щоб він міг подолати перешкоду, яке має залізничні, щоб дістатися до місця призначення. Комплекс інженерних, щоб подолати перешкоди на шляху розвитку залізниць. Залізничні повинен перетнути його шлях через пустелю, щоб досягти місця призначення благополучно. Чи зможете ви зробити будівництво необхідної для всіх пасажирів дістатися до місця призначення? Поєднання між архітектура і будівництво.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Побудувати міст для поїздів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру поїзда спалах, яка називається Побудувати міст для поїздів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Побудувати міст для поїздів і це пов'язано з поїзда. Наша нова гра Побудувати міст для поїздів є однією з кращих поїзда ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою поїзда, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Побудувати міст для поїздів
НАЗАД

поїзда найпопулярніші ігри

Автопоїзд ГРАТИ ►

Автопоїзд

5
5 з 10 - 6038 голосів
Зіграли
59346
разів

У цій комп\'ютерній грі, ви повинні зробити шлях поїзд. Для того, щоб шлях від поїзда, ви & ...

Рут на поїзд ГРАТИ ►

Рут на поїзд

4
4 з 10 - 5348 голосів
Зіграли
57201
разів

У цій грі ви пасажирського поїзда, і ви повинні зробити маршрут. Ви можете використо& ...

Фарба поїзд ГРАТИ ►

Фарба поїзд

4
4 з 10 - 2992 голосів
Зіграли
42361
разів

У цій грі, ви повинні малювати образ поїзда. Для кольору цей образ, ви повинні натисну ...