Онлайн Ігри

Божевільний вантажівка на шосе

Гра Вантажівки

Божевільний вантажівка на шосе

Божевільний вантажівка на шосе Рейтинг: 6/10

Гра Божевільний вантажівка на шосе

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Диск цей божевільний вантажівка на дорозі так швидко, як ви можете! Використовуйте ліву та праву стрілки, щоб повернути або рухатися у бік, вгору і вниз для збільшення або зменшення швидкості і пробіл, щоб стрибати. Ви повинні уникнути всі автомобілі, що не відпустить. Якщо ви робите стрибок від стіни натисніть і продовжувати працювати. Ви повинні обігнати всі автомобілі. Пам'ятайте, що не всі вони зроблені до і не відпускати, а потім використовувати пробіл, щоб перестрибнути через них і продовжує працювати в шаленому пориві в майбутньому.

разів грав

Ця гра була зіграна 213109 раз онлайн. рейтинг 41 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 21788 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 213109 разів
Божевільний вантажівка на шосе

Диск ця вантажівка як можна швидше! Натисніть на ліву та праву клавіші зі стрілками, щоб управляти, вгору і вниз клавіші для керування швидкістю і пробіл, щоб стрибати. Гонки гри з вантажівкою. Ви повинні проїхати на вантажівці в гоночному автомобілі у пустелі. Автомобілі намагатися перешкоджати свій шлях, і всі встановлені в тією ж швидкістю, поруч один з одним. Автомобілі перешкоди, які ви повинні подолати, щоб рухатися вперед. удари все в цій гонці, прискорення через пустелю. Ви можете уникнути перешкоду або перестрибнути через витратити. Мета полягає в тому, щоб не зупинитися і отримати далеко до фінішу. Кожен рівень перевищив причини наступний швидше, більше перешкод і потрібно більше швидкості. Для перевірити свої навички водіння.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Божевільний вантажівка на шосе для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Вантажівки спалах, яка називається Божевільний вантажівка на шосе. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Божевільний вантажівка на шосе і це пов'язано з Вантажівки. Наша нова гра Божевільний вантажівка на шосе є однією з кращих Вантажівки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Вантажівки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Божевільний вантажівка на шосе
НАЗАД

Вантажівки найпопулярніші ігри