Онлайн Ігри

Перешкода з вантажівкою

Гра Вантажівки

Перешкода з вантажівкою

Перешкода з вантажівкою Рейтинг: 3/10

Гра Перешкода з вантажівкою

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Розрахунок у грі ви повинні йти на виправданий при гальмуванні ваш автомобіль, щоб перестрибнути перешкоду. Ви повинні подолати перешкоду на шляху, і перш, ніж вразити кам'яну стіну вчасно зупинитися. Є багато рівнів, але з невеликою практикою ви досягнете подолати все. Ви повинні добре вимірювати потужність в стрибку, щоб уникнути удару наступну річ знаходиться на шляху або восени над перешкодою. Діяльність, яка перевірить вашу здатність контролювати владу.

разів грав

Ця гра була зіграна 51515 раз онлайн. рейтинг 306 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 3640 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 51515 разів
Перешкода з вантажівкою

Гра розрахунку. Вам потрібно буде розрахувати добре, коли у вас є, щоб уповільнити ваш вантажівка, щоб перейти перешкод на дорозі і вчасно зупинитися перш, ніж вразити кам'яною стіною. Є багато рівнів, але з невеликою практикою вам вдасться подолати все це. Встановіть стрибати через перешкоди з автомобілем. Але ви повинні зробити хороше припущення і стрибати, не зачепивши захисту, які доступні після перешкоди. Ви повинні уникати перешкод, стрибнувши, контролює швидкість наростання. Привід вантажівка з усіма можливими влади, але переконавшись, що ви не здали у ворота. Перейти на небезпечних об'єктів або всієї лінії автомобілів. Як трюки настільки небезпечні з транспортних засобів у реальному житті. Ми бачимо по телебаченню як факти дій і пригод. Це про робити те ж саме і наслідувати тим хоробрим стрибати цілий ряд автомобілів або автобусів.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Перешкода з вантажівкою для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Вантажівки спалах, яка називається Перешкода з вантажівкою. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Перешкода з вантажівкою і це пов'язано з Вантажівки. Наша нова гра Перешкода з вантажівкою є однією з кращих Вантажівки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Вантажівки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Перешкода з вантажівкою
НАЗАД

Вантажівки найпопулярніші ігри