Онлайн Ігри

Еліс Каллен

Гра Сутінки

Еліс Каллен

Еліс Каллен Рейтинг: 6/10

Гра Еліс Каллен

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Еліс Каллен є сестрою Сутінкової Саги, і тепер ви повинні одягатися, щоб йти досить. Еліс Каллен грає актриса Ешлі Грін. У цій грі ви повинні одягатися і макіяж актрисі Ешлі Грін. Щоб вибрати відповідний одяг, ви повинні натиснути на іконки, які з'являються з обох сторін екрану і вибрати макіяж, зачіску, колір волосся, колір очей і одяг, який вам подобається. Ви йдете змінюється кожен раз, коли ви хочете, тому що у вас є необмежені можливості комбінацій на вибір.

разів грав

Ця гра була зіграна 22396 раз онлайн. рейтинг 844 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1540 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 22396 разів
Еліс Каллен

Мері Еліс Брендон Каллен, більш відомий як Еліс Каллен. Він має повноваження, щоб побачити майбутнє. Має бачення, які ви знаєте, що буде далі. Роль Еліс Каллен зображується актриса Ешлі Грін у кожен фільм у сазі Сутінки: Сутінки (2008), місяць (2009), Затемнення (2010) Світанок Частина 1 (2011), і Частина 2 (2012). Її хлопець названий Джаспера і теж вампір. Разом вони приєднатися до сім'ї і перестати вбивати людей. Це дуже хороша дівчинка, піклуватися про інших і використовувати свої повноваження, щоб допомогти в міру можливості. Обов'язковим для всіх любителів збору і світ вампірів.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Еліс Каллен для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сутінки спалах, яка називається Еліс Каллен. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Еліс Каллен і це пов'язано з Сутінки. Наша нова гра Еліс Каллен є однією з кращих Сутінки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сутінки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Еліс Каллен
НАЗАД

Сутінки найпопулярніші ігри

Вампір і перевертень ГРАТИ ►

Вампір і перевертень

5
5 з 10 - 28872 голосів
Зіграли
315132
разів

У цій грі, ви повинні одягатися вампір Едвард Каллен і перевертень Джейкоб Блек. Оби& ...