Онлайн Ігри

мультфільм цілувати Едварда і Белли

Гра Сутінки

мультфільм цілувати Едварда і Белли

мультфільм цілувати Едварда і Белли Рейтинг: 6/10

Гра мультфільм цілувати Едварда і Белли

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це гра на поцілунки в головній ролі Белли і Едварда має цікавий стиль коміксів мультфільмів, як кресленнями. Мета полягає в тому, щоб отримати Едварда і Беллу поцілувати в таємниці, ніхто не побачить. Для цього просто натисніть коли ніхто погляд, і вони будуть пристрасно цілуватися. Але будьте обережні і зупинити в потрібний момент, або ви виявите і втратите життя. Якщо ваше життя закінчиться, гра буде закінчена. Пристрасть Едварда Каллена і Бели Свон буде розв'язана в цій онлайн-грі в Сутінкової Сазі, але вампіра і людини потрібна ваша допомога будь-якого виявляти свої відносини в шкільних коридорах.

разів грав

Ця гра була зіграна 38475 раз онлайн. рейтинг 442 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 2750 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 38475 разів
мультфільм цілувати Едварда і Белли

Сутінки цілуватися флеш ігри, де Едвард Каллен і Белла Свон повинна поцілувати ніхто не побачить, ніхто не знає. Чи будете ви в змозі дати довгому поцілунку, чи не свідки? Ця гра мультяшному стилі був натхненний Сутінкової Саги, серії фільмів, заснованих на історії романів Стефані Майєр. Якщо ви подивитеся на нижню частину екрану ви побачите жовту рядок поповнить щоразу, коли Белла і Едвард поцілунок. Скільки балів ви можете отримати? Ви можете спробувати стільки разів, скільки ви хочете, і досягнення покращити свій власний рахунок, щоб побити свій власний рекорд.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою мультфільм цілувати Едварда і Белли для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сутінки спалах, яка називається мультфільм цілувати Едварда і Белли. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою мультфільм цілувати Едварда і Белли і це пов'язано з Сутінки. Наша нова гра мультфільм цілувати Едварда і Белли є однією з кращих Сутінки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сутінки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

мультфільм цілувати Едварда і Белли
НАЗАД

Сутінки найпопулярніші ігри

Вампір і перевертень ГРАТИ ►

Вампір і перевертень

5
5 з 10 - 28872 голосів
Зіграли
315132
разів

У цій грі, ви повинні одягатися вампір Едвард Каллен і перевертень Джейкоб Блек. Оби& ...