Онлайн Ігри

Офіціантка ресторану швидкого харчування

Гра Офіціантка

Офіціантка ресторану швидкого харчування

Офіціантка ресторану швидкого харчування Рейтинг: 5/10

Гра Офіціантка ресторану швидкого харчування

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі ви офіціантка з гамбургера, де ви повинні дати клієнтам те, що вони просять, і доставити його до досягнення ними площа збирання. Якщо ви зробите це неправильно три рази, гра закінчується. Клієнти введення бургер ван і ви зробити замовлення. Є курячі ніжки, гамбургери, картоплю фрі та безалкогольні напої, що клієнти просили. Ви повинні підготувати посуд і помістити їх в сумці, не доживши до нижньої частини екрана. Якщо ви виконаєте іншого клієнта входить до замовлення, але якщо ви заплуталися в три рази програти гру.

разів грав

Ця гра була зіграна 9359 раз онлайн. рейтинг 2540 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
5

Рейтинг на основі 64 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9359 разів
Офіціантка ресторану швидкого харчування

Ігри, де ви знаходитесь гамбургер офіціантка в ресторані швидкого харчування, який подається. Ви повинні підготувати їжу для клієнтів, таких як гамбургери, курячі ніжки і смаженою картоплею. Гості можуть насолодитися напоями, як соди ви повинні підготувати і покласти в стакан. Вся продукція покласти в паперовий пакет для самовивозу, в кінці ряду. Клієнт буде виконано, якщо все, що ви просили знаходиться в сумці. Ви повинні підготувати швидкі страви та напої, щоб не програти.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Офіціантка ресторану швидкого харчування для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Офіціантка спалах, яка називається Офіціантка ресторану швидкого харчування. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Офіціантка ресторану швидкого харчування і це пов'язано з Офіціантка. Наша нова гра Офіціантка ресторану швидкого харчування є однією з кращих Офіціантка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Офіціантка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Офіціантка ресторану швидкого харчування
НАЗАД

Офіціантка найпопулярніші ігри

вечеря Ресторан ГРАТИ ►

вечеря Ресторан

5
5 з 10 - 628 голосів
Зіграли
20218
разів

Допомога Джейн бути хорошою офіціанткою. Вам доведеться пристосуватися до ваших к ...

офіціантка кафе ГРАТИ ►

офіціантка кафе

5
5 з 10 - 542 голосів
Зіграли
19664
разів

Обслуговує клієнтів в кафе. У цій безкоштовної онлайн грі ви керуєте офіціанткою в ...