Онлайн Ігри

офіціантка кафе

Гра Офіціантка

офіціантка кафе

офіціантка кафе Рейтинг: 5/10

Гра офіціантка кафе

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Обслуговує клієнтів в кафе. У цій безкоштовної онлайн грі ви керуєте офіціанткою в кафе. Ви повинні бути і обслуговування всіх клієнтів, не беручи занадто. Клієнти приходять у вашому кафе і сидіти в порожніх столів, тому вони самі. Примітки коли вони телефонують вам на стіл і каже: все, що ви попросите. Передати для кухарі готують такі страви, як хот-доги, піца, салати, стейки і напої, такі як кава або соди. Подавати швидше всіх клієнтів в кафе, щоб тримати їх щасливими і повертатися.

разів грав

Ця гра була зіграна 19225 раз онлайн. рейтинг 1172 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 536 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 19225 разів
офіціантка кафе

Гра очікування таблиць в кафетерії. У грі ви керуєте офіціантка, яка повинна обслуговувати клієнтів у всі часи. Навести порядок на кухні, де кухар готує. Відпустка на прилавку для вас, щоб забрати кожної страви і прийняти його до відповідної таблиці. Ви повинні підготувати напоїв, банок для напоїв Виконання автоматичних машин. Клієнти приходять і йдуть, і ви будете мати, щоб наставляти їх на всі продукти харчування і напої вони замовили, не чекаючи. Гарне обслуговування клієнта, щоб ви щасливі і заробити більше грошей.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою офіціантка кафе для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Офіціантка спалах, яка називається офіціантка кафе. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою офіціантка кафе і це пов'язано з Офіціантка. Наша нова гра офіціантка кафе є однією з кращих Офіціантка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Офіціантка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

офіціантка кафе
НАЗАД

Офіціантка найпопулярніші ігри

вечеря Ресторан ГРАТИ ►

вечеря Ресторан

5
5 з 10 - 628 голосів
Зіграли
19887
разів

Допомога Джейн бути хорошою офіціанткою. Вам доведеться пристосуватися до ваших к ...

Diner Dash ГРАТИ ►

Diner dash

6
6 з 10 - 914 голосів
Зіграли
15584
разів

Класичні гри Diner Dash, Flo офіціантка, що можна сказати про цю комп\'ютерної гри, які ще не знаю. Ц ...