Онлайн Ігри

офіціантка бабуся

Гра Офіціантка

офіціантка бабуся

офіціантка бабуся Рейтинг: 5/10

Гра офіціантка бабуся

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Бабуся має свій власний ресторан, де подають смачні страви, приготовані на грилі, ви повинні допомогти офіціантці бабусю мати щасливих клієнтів. Онлайн-ігри, де ви повинні готувати і подавати різні страви, які вимагають клієнтів ресторану. Смажене м'ясо, соуси, напої і т.д. Кожен клієнт отримує в чергу і розмістити замовлення, ви повинні приготувати і подати для збору і є гроші, вам потрібно, щоб підняти на кожному рівні гри. Смішна гра приготування їжі і офіціанткою в ресторані з бабусею як героя.

разів грав

Ця гра була зіграна 7049 раз онлайн. рейтинг 3516 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
5

Рейтинг на основі 28 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7049 разів
офіціантка бабуся

Класична гра ресторану, в якому ви офіціантка, яка повинна обслуговувати клієнтів. Ви повинні приготувати страви, які клієнти запитують вас в ресторані. Ви повинні подати напої у склянках. Ви повинні приготувати м\'ясо на грилі, а потім привести всі харчові лотки для клієнтів, щоб взяти його і оплатити. Клієнти зробити запит на в\'їзд, і ви повинні служити напої в окулярах. Вони просять страв, які вони хочуть з\'їсти ви повинні підготувати на кухні і займають лотки. Ви повинні бути швидкими, щоб зберегти клієнтів щасливими і заплатив.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою офіціантка бабуся для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Офіціантка спалах, яка називається офіціантка бабуся. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою офіціантка бабуся і це пов'язано з Офіціантка. Наша нова гра офіціантка бабуся є однією з кращих Офіціантка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Офіціантка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

офіціантка бабуся
НАЗАД

Офіціантка найпопулярніші ігри

вечеря Ресторан ГРАТИ ►

вечеря Ресторан

5
5 з 10 - 628 голосів
Зіграли
19887
разів

Допомога Джейн бути хорошою офіціанткою. Вам доведеться пристосуватися до ваших к ...

офіціантка кафе ГРАТИ ►

офіціантка кафе

5
5 з 10 - 536 голосів
Зіграли
19224
разів

Обслуговує клієнтів в кафе. У цій безкоштовної онлайн грі ви керуєте офіціанткою в ...