Онлайн Ігри

новачок Офіціантка

Гра Офіціантка

новачок Офіціантка

новачок Офіціантка Рейтинг: 5/10

Гра новачок Офіціантка

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Хотіли б ви бути офіціанткою? У цій безкоштовної онлайн грі ви керуєте новобранець офіціанткою. Ви повинні бути і обслуговування всіх клієнтів, не беручи занадто багато, інакше вони будуть злитися. Зверніть увагу на те, що вони просять, і не помилилися. Клієнти приходять до ресторану і сидіти на самоті. Почати, взявши до відома, що вони хочуть, щоб поїсти. Кухар приготує страви, вони готові бере їжу в закусочних. Зберіть гроші, і якщо вони щасливі заробити хороші поради. Гра, в якій вам потрібно зробити, як офіціантка і обслуговувати клієнтів в ресторані. Весело працювати, а іноді і напружений.

разів грав

Ця гра була зіграна 15300 раз онлайн. рейтинг 1568 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
5

Рейтинг на основі 726 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 15300 разів
новачок Офіціантка

Встановити в ресторані столи очікування. Ресторан гру офіціантку. Симулятор професії. Якщо ви любите спілкуванні з іншими людьми і служити, це ваша гра. Угода з клієнтами і замовленнями поданий вчасно, щоб бути щасливими і задоволеними та вищих рад платити. Люди ходять в ресторани, щоб поїсти і там, ви повинні прийняти те, що ми попросили на кухні. Ви повинні забезпечити швидке обслуговування для клієнтів щасливі і задоволені. Візьміть страви, приготовані на кухні і приймає кожного лотка до столу, де люди очікують. Контролювати кожен замовлення і кожна людина, яка проходить повз вашого столу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою новачок Офіціантка для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Офіціантка спалах, яка називається новачок Офіціантка. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою новачок Офіціантка і це пов'язано з Офіціантка. Наша нова гра новачок Офіціантка є однією з кращих Офіціантка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Офіціантка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

новачок Офіціантка
НАЗАД

Офіціантка найпопулярніші ігри

вечеря Ресторан ГРАТИ ►

вечеря Ресторан

5
5 з 10 - 628 голосів
Зіграли
19887
разів

Допомога Джейн бути хорошою офіціанткою. Вам доведеться пристосуватися до ваших к ...

офіціантка кафе ГРАТИ ►

офіціантка кафе

5
5 з 10 - 536 голосів
Зіграли
19225
разів

Обслуговує клієнтів в кафе. У цій безкоштовної онлайн грі ви керуєте офіціанткою в ...