Онлайн Ігри

танків і розстріли

Гра війна

танків і розстріли

танків і розстріли Рейтинг: 4/10

Гра танків і розстріли

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Водіння танка через ворожу територію у війні, ви повинні знищити всі будівлі і убити всіх солдатів, як ви можете з вашим гармати. Ви можете збирати нову зброю по шляху, ракет та іншого. Ви повинні знищити всі кулеметні повідомлення, сторожові вежі, інші танки, військові казарми і всі будівлі можна. Стріляти з точністю до кінця з усіма ворогами можна як Ви ризикуєте в протилежній території. Ви повинні дістатися до нижньої частини екрану, не будучи знищені.

разів грав

Ця гра була зіграна 17870 раз онлайн. рейтинг 1146 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 794 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 17870 разів
танків і розстріли

Гра керувати танком, військову зброю через територію противника. Стріляйте бак проти ворожих будівель, ви повинні знищити військові казарми, сторожові вежі, кулемет гнізда і вбити всіх солдатів ви можете на кожному екрані. Перемістити ваш танк повний дерев та будівель доводиться долати снігову зону. Є кулі і ракети, які можуть бути збираючи по шляху, також енергетичної та інших речей, які ви, можливо, буде потрібно, щоб боротися в цій війні.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою танків і розстріли для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру війна спалах, яка називається танків і розстріли. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою танків і розстріли і це пов'язано з війна. Наша нова гра танків і розстріли є однією з кращих війна ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою війна, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

танків і розстріли
НАЗАД

війна найпопулярніші ігри

Стрільба солдатів ГРАТИ ►

Стрільба солдатів

6
6 з 10 - 2532 голосів
Зіграли
29372
разів

У цій грі ви повинні знищити солдатів, тому що вони хочуть знищити башти, які необхід& ...

Стріляти солдатів ГРАТИ ►

Стріляти солдатів

4
4 з 10 - 1782 голосів
Зіграли
25251
разів

У цій грі, вам доведеться знімати колонізаторів тому що вони приходять, щоб завоюва ...