Онлайн Ігри

Воїни всієї історії

Гра війна

Воїни всієї історії

Воїни всієї історії Рейтинг: 3/10

Гра Воїни всієї історії

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ведіть себе як один з тих воїнів історії в боротьбі між людьми різні періоди історії. У цій війні грі ви повинні боротися, як первісних людей. Ви воин в залізному столітті, з його мечем, ви повинні бути перевищення екран і різні рівні боротьби. Ви повинні покласти пістолет, щоб грати, зброя поліпшити, як гра досягнень, ви також заробляєте золото і досвід. Ігрові контролери: Рухи виконуються за допомогою клавіш зі стрілками. Початок матчу: S. Attack: А. Захист: Д.

разів грав

Ця гра була зіграна 7471 раз онлайн. рейтинг 3382 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 6 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7471 разів
Воїни всієї історії

Війна гра з персонажами, які були змінені протягом всієї історії. Ви будете подолання епічні битви з ворогами первісних часів, щоб отримати зброю, золото і ігровий досвід. У міру проходження рівнів гри мають нові пригоди, нові вороги, щоб боротися з вашою силою або зібраного зброї. Воїн з собою час для боротьби з іншими воїнами. Історія війни протягом довгого часу. Найвідоміший з кожної епохи винищувачів і кожен момент в історії.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Воїни всієї історії для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру війна спалах, яка називається Воїни всієї історії. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Воїни всієї історії і це пов'язано з війна. Наша нова гра Воїни всієї історії є однією з кращих війна ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою війна, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Воїни всієї історії
НАЗАД

війна найпопулярніші ігри

Стрільба солдатів ГРАТИ ►

Стрільба солдатів

6
6 з 10 - 2532 голосів
Зіграли
29372
разів

У цій грі ви повинні знищити солдатів, тому що вони хочуть знищити башти, які необхід& ...

Стріляти солдатів ГРАТИ ►

Стріляти солдатів

4
4 з 10 - 1782 голосів
Зіграли
25251
разів

У цій грі, вам доведеться знімати колонізаторів тому що вони приходять, щоб завоюва ...