Онлайн Ігри

Солдата в реактивний пакет

Гра війна

Солдата в реактивний пакет

Солдата в реактивний пакет Рейтинг: 6/10

Гра Солдата в реактивний пакет

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра містить інтенсивні дії. Взявши під свій контроль російською супергероя, гравець буде йти голова до голови з військовими силами його неосудним Немезида через кілька місій основі сценаріїв і налаштувань. Гравці мають можливість підвищити свою наддержавами шляхом збору і витрат у грі кредитів - збільшення ушкодження і універсальність - при укладанні відходів на все навколо.

разів грав

Ця гра була зіграна 10035 раз онлайн. рейтинг 2376 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 200 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10035 разів
Солдата в реактивний пакет

Одягніть рюкзак і летіти в небі. Вторгнутися ворожу базу і знищити всі танки, ракетні установки, сторожові вежі та всі види бойової зброї. З кнопок напрямки рухається солдатів в небі і мишу можна стріляють гармати. Використовуйте пробіл, щоб зброя циклу і є інші варіанти, щоб стріляти ворогів. Ви повинні знищити всю зброю супротивника і вторгнутися у військову базу. Це війна, тому він використовує свою зброю, щоб знищити базу для завершення і виграти гру.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Солдата в реактивний пакет для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру війна спалах, яка називається Солдата в реактивний пакет. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Солдата в реактивний пакет і це пов'язано з війна. Наша нова гра Солдата в реактивний пакет є однією з кращих війна ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою війна, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Солдата в реактивний пакет
НАЗАД

війна найпопулярніші ігри

Стрільба солдатів ГРАТИ ►

Стрільба солдатів

6
6 з 10 - 2532 голосів
Зіграли
29372
разів

У цій грі ви повинні знищити солдатів, тому що вони хочуть знищити башти, які необхід& ...

Стріляти солдатів ГРАТИ ►

Стріляти солдатів

4
4 з 10 - 1782 голосів
Зіграли
25251
разів

У цій грі, вам доведеться знімати колонізаторів тому що вони приходять, щоб завоюва ...