Онлайн Ігри

включіть війни

Гра війна

включіть війни

включіть війни Рейтинг: 7/10

Гра включіть війни

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця безкоштовна онлайн гра стикається з двома групами гравців один проти одного в свою чергу, на основі вбивстві гри. Коли прийде ваша черга, у вас є два варіанти: перемістити або залишитися. Тоді, будь ви зупинилися або зробив рух, напад варіанти з'являться. Гранати можуть викликати важкі пошкодження і вдарив далеко цілей. Зброя тільки потрапляє в одну мішень, але з точністю і може викликати миттєве вбивство пострілом у голову (мета повинна бути нижче половини життя сили). Завантажувальний викликає дуже невелике ушкодження, але може збити когось зі сцени на мить вбивство.

разів грав

Ця гра була зіграна 8343 раз онлайн. рейтинг 3094 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 24 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8343 разів
включіть війни

Якщо ви вирішите рухатися, пам'ятайте, що ви можете рухатися тільки обмежена кількість простору. Розблокувати додаткові рівні, граючи місій і завдань. Ця гра точки і натисніть за допомогою миші. Всі опції можуть бути доступні безпосередньо за допомогою сполучень клавіш. Просто подивіться на числа в лівому верхньому кутку будь-якої кнопки.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою включіть війни для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру війна спалах, яка називається включіть війни. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою включіть війни і це пов'язано з війна. Наша нова гра включіть війни є однією з кращих війна ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою війна, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

включіть війни
НАЗАД

війна найпопулярніші ігри

Стрільба солдатів ГРАТИ ►

Стрільба солдатів

6
6 з 10 - 2532 голосів
Зіграли
29372
разів

У цій грі ви повинні знищити солдатів, тому що вони хочуть знищити башти, які необхід& ...

Стріляти солдатів ГРАТИ ►

Стріляти солдатів

4
4 з 10 - 1782 голосів
Зіграли
25251
разів

У цій грі, вам доведеться знімати колонізаторів тому що вони приходять, щоб завоюва ...