Онлайн Ігри

війни танк, без підкріплення

Гра війна

війни танк, без підкріплення

війни танк, без підкріплення Рейтинг: 8/10

Гра війни танк, без підкріплення

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ласкаво просимо в безкоштовну онлайн гру танк. У цій грі у вас є цивільний життя у ваших руках. Великий ворог був помічений атакують жителів слабкий сільська місто на південь від свого місця розташування. Вони відчайдушно потребують вас, щоб допомогти отримати ці цивільні особи в безпечне місце. Основна мета режиму історію гри, це слідувати кампанію в той час розблокування спеціального харчування, що також може бути використаний в режимі виживання. режимі виживання ставить вас в середині бою, кидаючи виклик вас від нескінченного числа ворогів. Використовуйте WASD або стрілками на диску вашого акваріума. Наведіть курсор, щоб прицілитися і натисніть, щоб стріляти поточного зброї. Використовуйте цифрові клавіші для вибору харчування, які ви збираєте. Цифрової клавіатури працювати також. Натисніть 0, щоб повернутися до замовчуванням зброю. Як довго ви можете вижити?

разів грав

Ця гра була зіграна 7316 раз онлайн. рейтинг 3381 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 8.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Рейтинг на основі 12 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7316 разів
війни танк, без підкріплення

Грати в безкоштовну онлайн гру і керувати вашої важко броньований танк по вулицях збивши ворожих сил. Отримати оновлення та харчування до і подивитися, якщо вони допоможуть вам до самого кінця. Тому що немає більше підкріплень, ви єдиний сподіваюся, що вони є. Допомогою мишки і використовувати WASD клавіші для переміщення вашого акваріума. Ви можете змінити зброю, яке ви використовуєте за допомогою цифрових клавіш. Ви можете грати в режимі історії, де ви пройти через ряд етапів, або грати в режимі виживання, в якому ви просто повинні стріляти, поки ви не в змозі триматися довше. Те, як ви їздити бак складно, тому що він не їде, як звичайний чотириколісного транспортного засобу, в яких ви повинні прискорити, як ви руху для того, щоб включити. Бак дозволяє повернутися боком, без того, щоб зрушити з місця він знаходиться в (те, що і D ключі роблять). W і S ключі просто перемістити танк вперед або назад.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою війни танк, без підкріплення для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру війна спалах, яка називається війни танк, без підкріплення. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою війни танк, без підкріплення і це пов'язано з війна. Наша нова гра війни танк, без підкріплення є однією з кращих війна ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою війна, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

війни танк, без підкріплення
НАЗАД

війна найпопулярніші ігри

Стрільба солдатів ГРАТИ ►

Стрільба солдатів

6
6 з 10 - 2532 голосів
Зіграли
28934
разів

У цій грі ви повинні знищити солдатів, тому що вони хочуть знищити башти, які необхід& ...

Стріляти солдатів ГРАТИ ►

Стріляти солдатів

4
4 з 10 - 1782 голосів
Зіграли
24805
разів

У цій грі, вам доведеться знімати колонізаторів тому що вони приходять, щоб завоюва ...