Онлайн Ігри

одягаються Винкс Блум

Гра Winx Club

одягаються Винкс Блум

одягаються Винкс Блум Рейтинг: 6/10

Гра одягаються Винкс Блум

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Існує Блум, принцеса Domino, який ви можете одягатися так, як вам подобається. Блум є головним героєм мультсеріалу Winx Club, в якому підлітки мають досить магічних здібностей. Winx деякі фей, які борються зі злом, і ви повинні зробити їх модно одягнена, в даному випадку вибір одягу Блум. Вона є першою Charmix отримати їх, але все ж це останнє, щоб отримати їх Enchantrix, і не є повною, тому що він не отримує в належному порядку. Вона може отримати модну новий одяг, щоб підготуватися до нових пригод.

разів грав

Ця гра була зіграна 12726 раз онлайн. рейтинг 1675 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 396 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12726 разів
одягаються Винкс Блум

Ця гра з клубу Вінкс дуже просто грати і дуже цікавий. Все, що вам потрібно зробити, це одягатися так, як Ви хотіли б Блум, головний герой серії Принцеси Domino. У вас є багато можливостей, щоб вибрати з такою широкий вибір одягу, шкарпетки, рукавички та взуття. Є також красиві аксесуари, які ви можете поставити, як сережки, намиста і браслети, щоб завершити ансамбль об'єднання добавки з одягом, яка вам подобається. Символ завжди супроводжує Блум є серце, і має казковий знак дракона. Її називають Pixie Amore. Це єдина відповідальність за захист вогняного дракона, особливо тепер, після виявлення його повноважень.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою одягаються Винкс Блум для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Winx Club спалах, яка називається одягаються Винкс Блум. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою одягаються Винкс Блум і це пов'язано з Winx Club. Наша нова гра одягаються Винкс Блум є однією з кращих Winx Club ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Winx Club, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

одягаються Винкс Блум
НАЗАД

Winx Club найпопулярніші ігри

Сцени в Winx Club ГРАТИ ►

Сцени в Winx Club

6
6 з 10 - 3964 голосів
Зіграли
41435
разів

У цій оригінальній грі, ви повинні створити сцену з героями мультсеріалу Winx Club. Щоб ство ...

Winx Club: одягати фею ГРАТИ ►

Winx Club: одягати фею

5
5 з 10 - 2434 голосів
Зіграли
32834
разів

Трохи магії у цьому модному діяльності, в якій ви повинні вибрати одяг, аксесуари, за& ...