Онлайн Ігри

Кращі ігри

10 найпопулярніших ігор

Найпопулярніші ігри в інтернеті

Кращі ігри в Інтернеті, які є найбільш популярні ігри для створення кращих безкоштовних ігор в мережі. Це рейтинг з кращих ігор в інтернеті, ігри, які були зіграні більше разів. Наш сайт мережі присутній на весь світ, і він має тисячі відвідувачів і учасників кожен день, так що ми створюємо наш топ з реальними даними. Тут ви самі популярні зміст і ті, які більше людей, встановили на своїх комп'ютерах, тому що наше вміст вільних і придатних для всіх операційних системах комп'ютерів, які насправді є найпоширенішими. Брати участь у цьому рейтингу з іграми і ваші голоси, як оцінка та обмін ігор в соціальних мережах.

Кращі Ігри

Найпопулярніша гра в Інтернеті:

Повідомлення!
Голосувати!
частка!
Delicious
Збір подарунків в автомобіль ГРАТИ ►

(Різдво)

28133 раз грав !
5

У цій безкоштовної онлайн грі, Санта-Клаус є гонщиком, який повинен зібрати всі різдвяні подарунки, що він знайде на дорозі, але ви повинні бути обережні з іншими автомобілями і крижаних брил. У цій грі, ви будете використовувати клавіші клавіатури. Будьте обережні, щоб не скінчилося пальне, і, щоб не врізатися занадто багато, тому що це буде витрачати багато палива. Якщо ви любите двигуна і машини, ми рекомендуємо сайт: Прокат Авто за кращі автомобілі з низькими цінами.

Draculaura розмальовки ГРАТИ ►

(Розмальовки)

35107 раз грав !
6

Безкоштовні онлайн ігри, де ви можете пофарбувати онлайн Draculaura, мила дівчина вампір з Monster High. Колір Draculaura по своєму смаку, і друкує результат. Ви також можете роздрукувати його перед фарбуванням, і колір його з фарбами. Якщо ви хочете, щоб колір інших персонажів Monster High, відвідати Coloringpagesmania.com і знайти сотні розмальовки.

5 кульок в лінію ГРАТИ ►

(М\'яч)

528440 раз грав !
6

У цій грі Є кулі різних кольорів, і вам доведеться перемістити кульки тим, що 5 або більше кульок одного й того ж кольору з'єднані по прямій лінії, так що кулі будуть знищені. Лінія може бути горизонтальній, вертикальній або діагоналі. Після кожного ходу, нові кульки будуть сформовані. Ви втратите, якщо гру весь борт наповнений кульками.

Курячі Маленький спектакль ГРАТИ ►

(Дісней)

638131 раз грав !
4

Він пропустив автобус, і знову, якщо ви допоможете йому, він буде пізно для школи. Використовуйте стрілки для прямого Куряче через Oakey Оксе. Остерігайтеся перешкод на цьому шляху. Ваша мета полягає в тому, щоб reas школу раніше часу іссякнут! Ви повинні уникати машин, пожежних гідрантів, тріщини тротуарів, bugglegum, нафтові калюжі і спрінклернимі. Використовуйте Скейтборд йти швидше, але прилипає до дороги. Щоб вийти на скейтбордах, натисніть пробіл. Є час, що frezzer завмирає час тимчасово і Є шматочки неба, які падають, краще забрати його на додаткові окуляри. Пам'ятайте, щоб залишитися на дорозі, якщо це можливо, Трава, молоток і піску буде повільно тебе. Використання відкритих колодязів, як позначки під Oakey Оксе! Чим більше часу, який залишився на кінець, тим більше очок ви отримаєте на ваш рахунок!

Кулі квітів ГРАТИ ►

(Різдво)

1242103 раз грав !
5

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше група, тим більше очок ви набрали з його руйнування, якщо ви отримуєте достатню кількість очок ви витратили на наступний рівень. Ви повинні видалити групи куль з тим же кольором і тим самим, маючи кульки падіння. Мета полягає в тому, щоб спробувати усунути всі кулі у вас на екрані, щоб перейти на наступний рівень. Спробуйте, що групи якомога більше, щоб заробити більше очок при кожному русі.

Аладдин картка ГРАТИ ►

(Дісней)

143219 раз грав !
5

Карткова гра ООН позначені символи з фільму Disney, Аладдин. Грати в карти у той час як ви бачите Жасмин, Джафаров і геній. Ви можете грати з 3 гравців більше, но на самом деле, все з них комп'ютер. Гра поставляється з Disney.co.uk ігор.

Англійською, французькою та іспанською мовами Ерудит ГРАТИ ►

(Настільна)

12917 раз грав !
5

Цей безкоштовний онлайн гри можна охарактеризувати як свого роду поєднання кросворд і доміно. Це дуже весело і дуже легко грати, стає все важче на кожен хід. Реєстрація необхідна, але це можна зробити дуже легко, не виходячи з гри. Коли ви всередині, ви просто повинні вибрати супротивника. Ця гра в основному на іспанській мові, але також англійською та французькою мовами. Ця гра ідеально підходить для занять на цих мовах.

Головоломка Том і Джеррі: кіт проти миші ГРАТИ ►

(Том і Джеррі)

60041 раз грав !
6

У цій грі, ви повинні зробити головоломки Том і Джері. Щоб зробити це, натисніть на частини з лівої кнопкою миші, щоб вибрати шматок і перемістити мишу, щоб перемістити шматок. Коригування буде автоматичним, коли ви налаштовуєте одну частину на іншу. Ви повинні зробити все уживаються один з одним, щоб повернутися, щоб побачити всю картину. Головоломка являє собою зображення мультсеріалу Том і Джері. У картині кіт Том збирається вразити мишеняти Джері з лопатою. Миша тікає в нору миші в стіні будинку.

Тетрис із кольорових кульок ГРАТИ ►

(М\'яч)

314897 раз грав !
4

Ця гра схожа на тетрис, але з кульок одного кольору. Кожен раз, 3 кульки з'явиться, і ви можете обертати кульки або знижується до переходу їх у групу для паль їх. Коли 4 або більше кульок одного кольору з'єднані, кулі будуть знищені. Коли кульки стають нестабільними, вони будуть викинуті вниз, у результаті чого позиції кульки важко передбачити, і гра є більш складним завданням. Використовуйте ліву та праву клавіші зі стрілками, щоб перемістити падіння куль, скористайтеся стрілками вгору та вниз, щоб повернути їх і натиснути пробіл, щоб виключити падіння кульок.