Онлайн Ігри

Кращі ігри

10 найпопулярніших ігор

Найпопулярніші ігри в інтернеті

Кращі ігри в Інтернеті, які є найбільш популярні ігри для створення кращих безкоштовних ігор в мережі. Це рейтинг з кращих ігор в інтернеті, ігри, які були зіграні більше разів. Наш сайт мережі присутній на весь світ, і він має тисячі відвідувачів і учасників кожен день, так що ми створюємо наш топ з реальними даними. Тут ви самі популярні зміст і ті, які більше людей, встановили на своїх комп'ютерах, тому що наше вміст вільних і придатних для всіх операційних системах комп'ютерів, які насправді є найпоширенішими. Брати участь у цьому рейтингу з іграми і ваші голоси, як оцінка та обмін ігор в соціальних мережах.

Кращі Ігри

Найпопулярніша гра в Інтернеті:

Повідомлення!
Голосувати!
частка!
Delicious
традиційний пасьянс ГРАТИ ►

(пасьянс)

268315 раз грав !
3

Цей безкоштовний онлайн гра приносить традиційний пасьянс на комп'ютері. Одиночній грі. У вас є кілька колоди карт з відкритою карті видно. Ви повинні поставити карти в чотири стопки верхню, які є костюми в колоді. Ви повинні почати з одного і працювати в зростаючому порядку з номерами платіжних карт, в кінець з картою короля. Мета гри полягає в тому, щоб помістити всі карти з грою в грудях зверху. Якщо у вас скінчилися карти на екрані ви виграєте гру. І що ви весело ви тільки трохи.

5 кульок в лінію ГРАТИ ►

(М\'яч)

492370 раз грав !
6

У цій грі Є кулі різних кольорів, і вам доведеться перемістити кульки тим, що 5 або більше кульок одного й того ж кольору з'єднані по прямій лінії, так що кулі будуть знищені. Лінія може бути горизонтальній, вертикальній або діагоналі. Після кожного ходу, нові кульки будуть сформовані. Ви втратите, якщо гру весь борт наповнений кульками.

пасьянс ГРАТИ ►

(пасьянс)

78996 раз грав !
3

Цей безкоштовний онлайн пасьянс повертає життя до комп'ютера. Щоб убити ті часи мертвих, взяти пасьянс і розважатися. Ви повинні поставити карти в порядку. Ви повинні почати з тузом, потім два, три і так далі. Покладіть всі номери в порядку і закінчується з фігурами колоди карт. Ігри сортування букв числами. Карти, які Ви вже багато і повинні піти видалення карти, щоб піти подивитися необхідні карти. Пасьянс карткова гра грати поодинці на комп'ютері через Інтернет.

Кулі квітів ГРАТИ ►

(Різдво)

1233202 раз грав !
5

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше група, тим більше очок ви набрали з його руйнування, якщо ви отримуєте достатню кількість очок ви витратили на наступний рівень. Ви повинні видалити групи куль з тим же кольором і тим самим, маючи кульки падіння. Мета полягає в тому, щоб спробувати усунути всі кулі у вас на екрані, щоб перейти на наступний рівень. Спробуйте, що групи якомога більше, щоб заробити більше очок при кожному русі.

півмісяць пасьянс ГРАТИ ►

(пасьянс)

26201 раз грав !
5

У цій безкоштовної онлайн грі ми вводимо іншого типу пасьянсу. У центральній частині плати повинно бути розміщення карти однієї масті в висхідній і низхідній в деяких інших. Але по краях може підсумовуватися карт однієї масті по зростанню, а по спаданню, щоб отримати необхідні карти для центральної насипу. За допомогою цього простого пасьянсу ви проводите довгий час розваг, для тих часів, коли ви не знаєте зовсім, що робити.

Crash team racing ГРАТИ ►

(Гонки)

73019 раз грав !
7

Великий онлайн грі Crash Bandicoot, з флеш-версію популярного Racing Team Crash, відеоігор PlayStation в 1999 році. Тепер Ви можете насолоджуватися божевільні гонки з Crash Bandicoot і його друзів. Ви тільки повинні використовувати клавіші зі стрілками на диску вашого картинг найкраще, що ви можете і досягти першого місця, вигравши ваших опонентів. Якщо ви любите двигуна і машини, ми рекомендуємо сайт: Прокат Авто за кращі автомобілі з низькими цінами.

Suduko по діагоналі ГРАТИ ►

(Судоку)

74359 раз грав !
4

Заповніть квадратів з 1 - 9 за наступними правилами: 1. Числа в кожному рядку або стовпці або діагоналі не повинні повторити 2. Цифри в кожній групі 3x3 (оточений товстими лініями) не повинні повторювати

Сімпсон башта ГРАТИ ►

(Сімпсони)

131515 раз грав !
5

У цьому приваблива гра "Сімпсонів". Ви повинні клацнути мишею на зображенні, які з його боку іншої такої ж образ на натискання. Як тільки ви клацнули, ви впадете або інше зображення башти піде вниз. Кінцева мета перебування без будь-якого зображення.

класичний бульбашки ГРАТИ ►

(М\'яч)

16125 раз грав !
3

У цій грі є сітка з кульок, які повільно рухатися вниз. Вам потрібно стріляти кулями, щоб знищити їх, формуючи групи з 3 або більше кульок одного кольору. Кулі різного кольору буде падати, якщо вони знаходяться під ті, що ви зруйнуєте. Іноді вам може знадобитися стріляти кулі до стіни так, щоб вони відскакують і знищити інші кулі. Якщо ви не можете знищити всі кулі, перш ніж вони досягнуть нижній частині екрана, ви втратите.

Додавання від 10 до зума ГРАТИ ►

(Математика)

302043 раз грав !
1

У цій грі не буде лініями кульки з цифрами на них. Ви можете стріляти кульками для додавання нових куль на лінії. Коли ви знімаєте кулі і кульки поряд з ним додати до 10, ці кулі будуть знищені. Ви також можете знищити групу же кулі з номерами лише один м'яч. Якщо знищити всі кулі ви можете перейти на наступний рівень. Якщо кульки досягти діра, то ви втратите гри. Іноді там будуть монети, які з'являються на екрані, ви можете стріляти монет, щоб отримати колір кулі відсортовані за часом, це буде набагато простіше. Використовуйте мишу для керування напрямку постріли і натисніть, щоб стріляти. Ви також можете натиснути пробіл, щоб поміняти між м'ячем стріляти і наступний м'яч стріляти.