Онлайн Ігри

допитливий Пригоди

Гра Пригоди

допитливий Пригоди

допитливий Пригоди Рейтинг: 2/10

Гра допитливий Пригоди

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі ваша мета полягає в зборі товарів з метою подальшого досліджувати своє оточення. Використовуйте ліву та праву клавішу або клавішу A і D для переміщення і до клавішу або клавішу W, щоб перейти. Бар простір або кнопку управління буде вашим кнопка. При цьому, ви зможете нічого зробити. Вивчіть, забрати, використання і т.д. Кожен раз, коли ви знайдете те, що ви зможете використовувати, знак з'явиться, так що не соромтеся натиснути пробіл. Очі, які ви бачите в усьому світі буде зберігати свою гру, коли ви передаєте їх.

разів грав

Ця гра була зіграна 6589 раз онлайн. рейтинг 3562 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 2.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Рейтинг на основі 6 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6589 разів
допитливий Пригоди

Ви нічого не можете зробити ще в першій кімнаті, так що голова прямо. Огляньте купу паперу, щоб взяти шматочок. Потім поверніться вліво і вивчити перо на стіл, щоб написати записку. Поверніться направо, і вивчити двері пройти записку через. Охоронець ігноруватимуть вас, але він буде пам'ятати тебе годувати. З деяких причин, він дає оцет. Поверніться до першої кімнати і вивчити стакан налити оцет у, то втекти, щоб уникнути вбивають. Якщо ви стоїте перед отвір в стіні, вибух вам не зашкодить. Тоді стрибати через місце, де стіна була.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою допитливий Пригоди для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пригоди спалах, яка називається допитливий Пригоди. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою допитливий Пригоди і це пов'язано з Пригоди. Наша нова гра допитливий Пригоди є однією з кращих Пригоди ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пригоди, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

допитливий Пригоди
НАЗАД

Пригоди найпопулярніші ігри

Turtix ГРАТИ ►

Turtix

6
6 з 10 - 13402 голосів
Зіграли
78583
разів

Turtix не знаю, що станеться, коли він намагався закидывающих потужних заклинань без кер ...

bowja про ніндзя 2 ГРАТИ ►

Bowja про ніндзя 2

6
6 з 10 - 10888 голосів
Зіграли
65933
разів

Bowja про ніндзя повернувся! На цей раз він із завданням захопити зло плани Abura (ака BIGMAN). За допо& ...

Рамаяна ГРАТИ ►

Рамаяна

6
6 з 10 - 4462 голосів
Зіграли
44223
разів

Ця гра заснована на епос Рамаяна, в якому цар Рама намагається довести свою дружину &# ...