Онлайн Ігри

Чарлі з качки

Гра Тварини

Чарлі з качки

Чарлі з качки Рейтинг: 6/10

Гра Чарлі з качки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Інструкції: Постарайтеся дістатися до кінця кожного рівня, збираючи монети і діаманти. Ви повинні подолати всі перешкоди. Стрибки на ворогів ви вбиваєте. Платформа гри, який показує мило качка на ім'я Чарлі. Бігати й стрибати по рівнях, захопити зброю і намагаються вижити. Ви повинні піти ліс, де тварини повинні переслідувати і нападати на вас, як жаби або бджіл. Спробуйте інші тварини не чіпають і дістатися до нижньої частини екрана. Зберіть всі призи ви можете на кожному рівні. Маріо стилі платформи гра про мило качка на ім'я Чарлі.

разів грав

Ця гра була зіграна 206149 раз онлайн. рейтинг 42 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 25400 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 206149 разів
Чарлі з качки

Встановити качки повинен пройти всі рівні. З качкою стрілками веде через ліс пейзаж з екрану на екран. Інших тварин, є ворогами і намагаються вбити нашого героя. Просто торкніться може вбити вас. Ви можете перейти на тварин, щоб закінчити їх, і ви можете також стрибати вище. Є діаманти та золоті монети, що можна зробити, щоб отримати додаткові очки в кожній грі. Кожен рівень має трохи складніше. Дуже весело і захоплююча гра. Проходить довгий шлях з нашим другом качку і зібрати все золото, наскільки це можливо. Бігати й стрибати по рівнях, збирати бонуси і намагаються вижити. Інструкції: спробувати дістатися до кінця кожного рівня, збираючи монети і алмази і стрибки на вершині ворогів, щоб убити їх.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Чарлі з качки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тварини спалах, яка називається Чарлі з качки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Чарлі з качки і це пов'язано з Тварини. Наша нова гра Чарлі з качки є однією з кращих Тварини ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тварини, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Чарлі з качки
НАЗАД

Тварини найпопулярніші ігри

Бик VS Корова ГРАТИ ►

Бик vs Корова

4
4 з 10 - 8396 голосів
Зіграли
138121
разів

Тварина за Вашим вибором (корова чи бик) конкурує з іншими на хліб їдять конкуренції. ...

малюсінькі Піранья ГРАТИ ►

малюсінькі Піранья

6
6 з 10 - 8144 голосів
Зіграли
81995
разів

Ви малюсінькі Піранья, але не надто довго! Ваша мета полягає в тому, щоб плавати навко ...

Чумацький ГРАТИ ►

Чумацький

6
6 з 10 - 3834 голосів
Зіграли
61438
разів

Молоко корів, перш ніж вони отримують занадто повною і підірвати!