Онлайн Ігри

Натисніть на м'яч

Гра Баскетбол

Натисніть на м'яч

Натисніть на м\'яч Рейтинг: 5/10

Гра Натисніть на м'яч

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви швидко за допомогою миші ? Це гра візуального швидкістю. М'яч з'являється другий і повинні зробити швидко клацніть по ньому. Як ніби ви підстрибуючи. Якщо ви не даєте час, м'яч зникне, знову в іншому місці на екрані. У вас є обмежений час, спробуйте зробити так багато човни, як ви можете досягти найвищого балу. Ви повинні бути швидкими, щоб зловити м'яч, що приходить і йде з усією швидкістю на екрані. Це спосіб вимірювання вашу здатність і свої навички в цікавій ігровій формі. Для кожної гри ви можете поліпшити себе.

разів грав

Ця гра була зіграна 11296 раз онлайн. рейтинг 2071 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 238 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11296 разів
Натисніть на м'яч

Грати в баскетбол підстрибуючи. Ви повинні мати багато візуального швидкістю. М'яч солодко нічого не з'явиться, ви повинні піти з допомогою миші і зловити м'яч перш ніж вона зникне. Він буде часто швидко переміщатися по ігровій зоні. Ваша швидкість і зір дуже важливі, і ця діяльність буде мати можливість здійснювати свої здібності. Білий фон не не відволікає вам нічого і коричневий куля, яка приходить і йде. Ви можете піти побачити оцінки всього, що відбувається на екрані.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Натисніть на м'яч для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Баскетбол спалах, яка називається Натисніть на м'яч. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Натисніть на м'яч і це пов'язано з Баскетбол. Наша нова гра Натисніть на м'яч є однією з кращих Баскетбол ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Баскетбол, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Натисніть на м\'яч
НАЗАД

Баскетбол найпопулярніші ігри

баскетбол стрільба ГРАТИ ►

баскетбол стрільба

5
5 з 10 - 2930 голосів
Зіграли
40024
разів

Чи подобається вам баскетбол? Ви хотіли кидати кульки у кошик? У цій грі, Ви повинні пр ...

Практика баскетболу ГРАТИ ►

Практика баскетболу

5
5 з 10 - 2170 голосів
Зіграли
37926
разів

Думаю, що ви хороший гравець в баскетбол? Повний набір різних дисциплін в баскетбол. & ...