Онлайн Ігри

Розрахувати кульові пагони

Гра Баскетбол

Розрахувати кульові пагони

Розрахувати кульові пагони Рейтинг: 10/10

Гра Розрахувати кульові пагони

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця гра пропонує вам виклик на кожному екрані. Ви повинні зробити щось з баскетболом, щоб отримати м'яч в корзину. Ви повинні пройти випробування логіки на кожному рівні. Для відтворення натисніть кнопку миші в місці екрану, де ви хочете, щоб отримати м'яч, щоб пройти випробування. Гра пропонує різні проблеми, такі як параболічних пострілів. Ви повинні розрахувати силу і кут кидка, щоб отримати м'яч, де вона повинна отримати для вирішення цієї проблеми. Захоплююча гра.

разів грав

Ця гра була зіграна 7091 раз онлайн. рейтинг 3610 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 10.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Рейтинг на основі 4 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7091 разів
Розрахувати кульові пагони

Набір параболічної зйомки баскетбол. Ви повинні стріляти м\'яч в одному напрямку, розрахунку визначити відстань і кут пройти завдання пропонує Вам весь екран. Гра дає підказки про те, що ви повинні зробити, щоб подолати цей рівень. Вони випробування логіки, математики, інженерних і динаміки. Ви повинні знати, де на екрані ви повинні дати за допомогою миші так, щоб куля направляється на цьому сайті. Ви збираєтеся взяти участь в доказ того, що ми збираємося запропонувати.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Розрахувати кульові пагони для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Баскетбол спалах, яка називається Розрахувати кульові пагони. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Розрахувати кульові пагони і це пов'язано з Баскетбол. Наша нова гра Розрахувати кульові пагони є однією з кращих Баскетбол ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Баскетбол, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Розрахувати кульові пагони
НАЗАД

Баскетбол найпопулярніші ігри

баскетбол стрільба ГРАТИ ►

баскетбол стрільба

5
5 з 10 - 2930 голосів
Зіграли
40024
разів

Чи подобається вам баскетбол? Ви хотіли кидати кульки у кошик? У цій грі, Ви повинні пр ...

Практика баскетболу ГРАТИ ►

Практика баскетболу

5
5 з 10 - 2170 голосів
Зіграли
37926
разів

Думаю, що ви хороший гравець в баскетбол? Повний набір різних дисциплін в баскетбол. & ...