Онлайн Ігри

Bejeweled

Грати Bejeweled ігри

Ігри Bejeweled

Bejeweled ігри, так що ви можете мати задоволення кожен день на нашому сайті, без установки або завантаження нічого. Ваш інтернет дозвілля та розваг.

Bejeweled безкоштовні ігри

Повідомлення!
Голосувати!
частка!
Delicious
Рекомендована Bejeweled Гра

Зодіаку Bejeweled

Гра Зодіаку bejeweled ГРАТИ ►

Ця гра представляє собою сучасну версію Bejeweled, але елементи си&# ... Детальніше

Bejeweled безкоштовні ігри грати безкоштовно в українських і bejeweled безкоштовні флеш ігри грати в новітні ігри кожен день

Bejeweled онлайн ігри

Нове в Bejeweled

Bejeweled

Грати безкоштовно онлайн гри на українському. Головоломка-мінялка дорогоцінних каменів. Слухати Bejeweled онлайн. Створення трьох-в-рядок лінія ідентичні частини. Лінії однакових каменів в одній заміни. Ваше завдання - переміщаючи коштовні камінці утворити рядок або стовпець з 3 або більше однакових елементів, та заробити за це бали. Такі ігри Bejeweled вирівняти ж або аналогічні цифри в лініях. Ювелірні ліній і фігур рівні і так компенсують один одного і про екран. Грати онлайн Bejeweled. Інтелект і швидкість, щоб зробити лінії з трьох елементів подібні, то ці елементи зникають і переміщення екрана. Якщо кілька елементів схожі в групі, вони дають більше очок і отримати додаткові призи. Ви можете вирівняти речі дуже різні, і тема, такі як фрукти, ювелірні вироби, цукерки, іграшки, об'єкти, спорт, форми і багато іншого. Ви повинні бути дуже швидким, щоб вирішити ці лінії найближчим часом. Безкоштовні версії гри, як Bejeweled.

Bejeweled Безкоштовні ігри які дійсно смішно грати у безкоштовні флеш ігри Bejeweled. Ця категорія пов'язана з Ігри, як bejeweled, щоб зробити групи таких же або подібних об'єктів, і вони зникнуть і дати нам очок. Безкоштовні версії програм, які беруть на інших сайтах, тут вони вільні. Перемістити цифри пальцем або мишу для створення вирівнювання ті ж форми і тому ці зникають. Отримувати очки за робиш подібні групи речей. Ви повинні бути розумними і швидко прокрутити рівнів, на яких цифри важче групу, тому що є більш різних типів і у вас менше часу, щоб грати на всіх рівнях. Почати швидко завершити стільки рівнів як можна швидше, якомога швидше.. Тут ви знайдете Bejeweled безкоштовно ігри, щоб грати в українських без того, щоб встановити або завантажити що-небудь на комп'ютері, наше зміст на 100% надійною. Нові ігри Bejeweled, які оновлюються щодня і кращі ігри для дітей. Bejeweled щоденних безкоштовних ігр та відео ігор, які ви можете використовувати з комп'ютера і обмінюватися ними з друзями та контактами в соціальних мережах, як Facebook, Twitter або Google Plus.