Онлайн Ігри

3 згідно Хеллоуїн

Гра Bejeweled

3 згідно Хеллоуїн

3 згідно Хеллоуїн Рейтинг: 6/10

Гра 3 згідно Хеллоуїн

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій веселій і захоплюючої гри для вирівнювання об'єктів, ви повинні грати в цю гру онлайн Bejeweled типу з різними елементами Хеллоуїна (примари, гарбуза, відьми, чорні коти та інші страхітливі об'єктів). Щоб зробити це, клацніть мишею на елемент, а потім натисніть на інший елемент, який знаходиться поруч з вами, щоб бути обмінені, горизонтально або вертикально, щоб змусити їх лінії три або більше однакових елементів. Кожен раз, коли ви отримуєте це, ваші окуляри, які дозволяють вам ходити рівні. Тепер, коли ви знаєте, як грати, і тільки від вас результату. Як високо ви можете йти?

разів грав

Ця гра була зіграна 13619 раз онлайн. рейтинг 1616 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 382 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13619 разів
3 згідно Хеллоуїн

У цей Хеллоуїн-тематичний Bejeweled страшні символи, як примари, жахливі руки, відьма котли, чорні кішки, Франкенштейн, кришталеві кулі, гарбуза і монстрів для Вас, щоб використовувати в якості іконки в цій грі про вирівняти 3 однакових цифри. Ви також можете включити або виключити звуки, як вам подобається. Усі позиції, перераховані щось робити з святом Хеллоуїн, який відзначається в ніч на 31 жовтня, відомий як переддень Дня Всіх Святих. У ту ніч, всі види монстрів, відьом і привидів є причиною костюми мільйонів дітей, які хочуть весело провести час і отримати зібрати багато дрібнички і цукерки, лякаючи дорослих.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою 3 згідно Хеллоуїн для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Bejeweled спалах, яка називається 3 згідно Хеллоуїн. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою 3 згідно Хеллоуїн і це пов'язано з Bejeweled. Наша нова гра 3 згідно Хеллоуїн є однією з кращих Bejeweled ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Bejeweled, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

3 згідно Хеллоуїн
НАЗАД

Bejeweled найпопулярніші ігри

Bejeweled нескінченні ГРАТИ ►

Bejeweled нескінченні

4
4 з 10 - 3094 голосів
Зіграли
40640
разів

У цій грі ви повинні відповідати 3 або більше дорогоцінних каменів одного і того ж ти& ...

Bejeweled в космосі ГРАТИ ►

Bejeweled в космосі

5
5 з 10 - 1404 голосів
Зіграли
33783
разів

Ця гра являє собою просторову версія популярної гри Bejeweled. Bejeweled це гра, де вам доводиться фо&# ...