Онлайн Ігри

Різдвяні прикраси лінії

Гра Bejeweled

Різдвяні прикраси лінії

Різдвяні прикраси лінії Рейтинг: 4/10

Гра Різдвяні прикраси лінії

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Bejeweled версії гри, але на Різдво. У цій грі ви повинні вишикуватися в лінію 3 і більше однакових елементів, обмін товару на інший, що поруч з його. Щоб пробити деталь, ви будете використовувати ліву кнопку миші для прокрутки на екрані буде рухати мишею. Елементи повинні вирівняти є прикрасами, такими як: Північна зірка, сніговик, різдвяні дзвіночки, сніжинки, цукерки, ялинка і багато іншого. Зробити ліній і заробляти очки рівні елементи.

разів грав

Ця гра була зіграна 26197 раз онлайн. рейтинг 763 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 1632 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 26197 разів
Різдвяні прикраси лінії

Bejeweled це гра, яка є, щоб зробити лінії з трьох або більше елементів, які дорівнюють. Ви повинні зробити лінії елементів так, що вони зникнуть. Більше деталей ви лінію одно більше очок ви отримаєте. Це гра майстерності та інтелекту класика. Це версія Різдва Bejeweled, оскільки елементи для вирівнювання є речі, пов'язані з святами. Створіть свою лінію повторюваних елементів і заробляти очки для них. Якщо ви любите Різдво і логічні ігри, ви будете мати велике час з цією грою. Щоб побачити, як багато ви можете створити лінію.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Різдвяні прикраси лінії для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Bejeweled спалах, яка називається Різдвяні прикраси лінії. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Різдвяні прикраси лінії і це пов'язано з Bejeweled. Наша нова гра Різдвяні прикраси лінії є однією з кращих Bejeweled ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Bejeweled, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Різдвяні прикраси лінії
НАЗАД

Bejeweled найпопулярніші ігри

Bejeweled нескінченні ГРАТИ ►

Bejeweled нескінченні

4
4 з 10 - 3094 голосів
Зіграли
40640
разів

У цій грі ви повинні відповідати 3 або більше дорогоцінних каменів одного і того ж ти& ...

Bejeweled в космосі ГРАТИ ►

Bejeweled в космосі

5
5 з 10 - 1404 голосів
Зіграли
33783
разів

Ця гра являє собою просторову версія популярної гри Bejeweled. Bejeweled це гра, де вам доводиться фо&# ...