Онлайн Ігри

спеціальне спорядження на Різдво

Гра Різдво

спеціальне спорядження на Різдво

спеціальне спорядження на Різдво Рейтинг: 6/10

Гра спеціальне спорядження на Різдво

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви повинні одягатися Ця мила дівчина на Різдво, з наряд, який елегантний і відноситься до партії. Щоб народити модель, ви натискаєте на одяг і перетягнути тіло дівчинки. Після цього ідеалу для Різдво, ви надрукувати фотографію. Є шафа, повний одягу для вибираючи, що вам подобається. Є одяг різних стилів і квітів, ви можете зробити модні комбінації ви віддаєте перевагу.

разів грав

Ця гра була зіграна 9835 раз онлайн. рейтинг 2383 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 266 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9835 разів
спеціальне спорядження на Різдво

У цій грі, ви повинні одягатися Ця мила дівчина для Різдва. Щоб зробити це, ви натискаєте на одязі і перетягніть їх в тілі дівчини. Коли вона ідеально підходить для Різдво, ви можете роздрукувати фотографію. Різдво є одним із сезонів більшість урочистостей та громадські заходи йдуть, так що ви повинні бути дуже обережні, що ви носите плаття. Ця гра допоможе вам практикувати з модною гри, в якій ви повинні вибрати з усього одяг знаходиться у відмінному шафа одягу, яка повинна нести модель. Брюки, чоботи і черевики, сорочки, куртки, головні убори і всі види модних аксесуарів. Гра про моду, що дуже корисно для вас, щоб взяти краще моду задає цей святковий сезон.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою спеціальне спорядження на Різдво для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається спеціальне спорядження на Різдво. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою спеціальне спорядження на Різдво і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра спеціальне спорядження на Різдво є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

спеціальне спорядження на Різдво
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242502
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43930
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...