Онлайн Ігри

подарункові пакети

Гра Різдво

подарункові пакети

подарункові пакети Рейтинг: 6/10

Гра подарункові пакети

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Допомога Санта-Клауса, щоб підготувати подарунки, які будуть доставлені дітей на Різдво. Є всі необхідні елементи, у вас є тільки побачити картину, подарунок, подарункова упаковка, стрічка і упаковка йому робити той же самий пакет. Підготуйте стільки, скільки ви можете. На конвеєрної стрічки вони проходять всі елементи, і ви повинні вибрати ті, які є такими ж, як в моделі, щоб створити такий же пакет Різдвяний подарунок. Чим більше пакетів ви можете грати, діти матимуть більше подарунків. Ельф буде говорити вам в будь-який час є пакет, який ви повинні зробити.

разів грав

Ця гра була зіграна 8302 раз онлайн. рейтинг 3009 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 36 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8302 разів
подарункові пакети

У це Різдво грі ви повинні зробити пакети, які помічники Діда Мороза з подарунками, які даються дітям в різдвяну ніч. Див Типовий пакет подарунка, і ви повинні зробити один, як, що, щоб пройти тест. Ви повинні зробити з тим же обгорткового паперу, і той же іграшку в тій же самій ланцюга. Чим більше пакетів ви можете грати в той час дали більше очок ви заробите. Подарунки дарують дітям, так що багато хто з них щасливі і повним всі можливі пакети. Маленький ельф, помічник Санта-Клауса буде в усі часи з зазначенням приклад ви повинні грати.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою подарункові пакети для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається подарункові пакети. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою подарункові пакети і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра подарункові пакети є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

подарункові пакети
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242465
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43919
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...