Онлайн Ігри

Санях Санта-Клауса

Гра Різдво

Санях Санта-Клауса

Санях Санта-Клауса Рейтинг: 3/10

Гра Санях Санта-Клауса

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Вони вкрали сани Санта-Клауса! Але не хвилюйтеся, ви хоробрий ельф, і ви тримаєтеся за мотузку і дотримуйтесь грабіжників. Ви повинні допомогти збирати подарунки для дітей, як вони падають з саней, і уникнути перешкод, як камені й дерева. Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення по снігу. Гра зловити всі можливі подарунки, які залишаються сніг. У вас є, щоб уникнути всіх перешкод на шляху, як сніговики, каменів або дерев.

разів грав

Ця гра була зіграна 13099 раз онлайн. рейтинг 1599 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 650 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13099 разів
Санях Санта-Клауса

Різдво гра, де ви висять сани Санта-Клауса, який був вкрадений. Ви повинні отримати всі можливі подарункові пакети, які падають сани. При переході на повній швидкості у вас є, щоб уникнути перешкод, які з'являються на вашому шляху, і ви відібрати очки, якщо ви не будете обережні, вони можуть тебе вбити. Ухилення сніговики, дерева, рослини, каміння та інші перешкоди, які не дозволяють продовжити. Отримати всі подарункові пакети, які знаходяться в дорозі, які в різні кольори, щоб заробити більше очок.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Санях Санта-Клауса для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Санях Санта-Клауса. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Санях Санта-Клауса і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Санях Санта-Клауса є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Санях Санта-Клауса
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242466
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43919
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...