Онлайн Ігри

Головоломка: Міккі Маус та його родина

Гра Різдво

Головоломка: Міккі Маус та його родина

Головоломка: Міккі Маус та його родина Рейтинг: 6/10

Гра Головоломка: Міккі Маус та його родина

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Щороку, сім'я Діснея святкує Різдво і сфотографовані всі разом, в цій грі ви повинні перебудувати один із цих кумедних сімейних сцен. Ця фотографія дуже стара і Міккі Маус хоче зберегти його, так що ви повинні відновити його, щоб вона виглядала, як це було спочатку. Для завершення гри, ви повинні натиснути мишею на шматок або шматки ви хочете перемістити, переміщаючи Місце миші на тому місці, ви думаєте, це правильно. Я пам'ятаю, є один шматок до іншого, регулювання відбувається автоматично.

разів грав

Ця гра була зіграна 53911 раз онлайн. рейтинг 308 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 6724 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 53911 разів
Головоломка: Міккі Маус та його родина

Гра-головоломка, де ви повинні відновити вихідне зображення по частинах. Ви повинні використовувати мишу для переміщення частин головоломки і розмістити їх в потрібному місці зображення. Мета полягає в тому, щоб побачити образ Міккі Мауса і його друзів і сім'ї, як це було спочатку, в комплекті. Це гра майстерності та інтелекту, що ми повинні відновити по шматочках вихідне зображення розділяється на частини. Це настійно рекомендується активності для дітей, тому що це допомагає розвивати інтелект і координації.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка: Міккі Маус та його родина для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Головоломка: Міккі Маус та його родина. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка: Міккі Маус та його родина і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Головоломка: Міккі Маус та його родина є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка: Міккі Маус та його родина
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242500
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43930
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...