Онлайн Ігри

Санта-Клаус проти інопланетян

Гра Різдво

Санта-Клаус проти інопланетян

Санта-Клаус проти інопланетян Рейтинг: 9/10

Гра Санта-Клаус проти інопланетян

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У вас є що потрібно, щоб врятувати світ від інопланетного вторгнення на Різдво?. Ваша мрія водіння сани можуть збутися з цією грою! Захистити від нападів прибульців зйомки і ухилення атаки по небу. Використовуйте стрілки для переміщення саней і пробіл клавіатури, щоб стріляти. Ви повинні бути обережні, щоб забрати пінгвінів розв'язати, коли прибульці знищити. Зрештою ви будете грати протистояти великим начальником.

разів грав

Ця гра була зіграна 9257 раз онлайн. рейтинг 2567 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 9.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Рейтинг на основі 226 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9257 разів
Санта-Клаус проти інопланетян

Санта-Клаус страждає напад іноземців, як ви літати по небу з його санях. У цій грі дії ви повинні стріляти літаючі тарілки, які тебе звільнити. Санта-Клаус санях у той час пілотування НЛО парити. Ви повинні уникати постріли і стріляти, щоб знищити ворогів. Коли один з ворога вмирає втратити пінгвіна у вас є, щоб спробувати зловити, що дасть вам додаткові очки. По небу летить подарункові пакети, які дадуть вам зброю і додаткові опції, якщо ви берете. Легко і весело діяльності для цього Різдва.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Санта-Клаус проти інопланетян для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Санта-Клаус проти інопланетян. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Санта-Клаус проти інопланетян і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Санта-Клаус проти інопланетян є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Санта-Клаус проти інопланетян
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242466
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43919
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...