Онлайн Ігри

Снупі прикрашає ялинку

Гра Різдво

Снупі прикрашає ялинку

Снупі прикрашає ялинку Рейтинг: 4/10

Гра Снупі прикрашає ялинку

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Снупі сумно, тому що ніхто не любить ялинку він вибрав, і він потребує вашої допомоги. Для цього, ви повинні прикрасити дерево, клацнувши орнамент з лівої кнопкою миші і переміщення прикраси з рухом миші. Чарлі Браун сумно, тому що ніхто не любить ялинку він вибрав і потребує вашої допомоги. Ви повинні прикрасити ялинку з прикрасами ми пропонуємо. У нас є різдвяні вогні. У нас є скляні кульки і барвисті гірлянди. Всі класичні різдвяні прикраси для вас грати з вашим власним деревом.

разів грав

Ця гра була зіграна 10578 раз онлайн. рейтинг 2074 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 246 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10578 разів
Снупі прикрашає ялинку

Снупі, собака комікси та мультфільми мають ялинку прикрасити. Він не має прикраса на, так що ваша робота сьогодні, щоб зробити хороший прикраса для свят. Ви повинні поставити декоративні вінки, кольорові вогні, кулі прикраси і не забудьте завершити всі із зіркою на вершині. Різдвяні класичні декоративні елементи у вашому розпорядженні. Не забудьте поставити кольорові вогні. У кінці всіх колірних наборів зірки робить дерево завершена. Я сподіваюся, що ви робите велику роботу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Снупі прикрашає ялинку для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Різдво спалах, яка називається Снупі прикрашає ялинку. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Снупі прикрашає ялинку і це пов'язано з Різдво. Наша нова гра Снупі прикрашає ялинку є однією з кращих Різдво ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Різдво, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Снупі прикрашає ялинку
НАЗАД

Різдво найпопулярніші ігри

Кулі квітів ГРАТИ ►

Кулі квітів

5
5 з 10 - 86444 голосів
Зіграли
1242466
разів

Різдво гра, де ви повинні знищити групу куль одного кольору ялинки схожі. Чим більше & ...

Магазин ельфів ГРАТИ ►

Магазин ельфів

6
6 з 10 - 3138 голосів
Зіграли
43919
разів

Незадовго до Різдва, Сенді відвідування її бабуся, і дізнається, що бабуся в банку кр& ...