Онлайн Ігри

переодягання Попелюшка з її Одяг

Гра Дісней

переодягання Попелюшка з її Одяг

переодягання Попелюшка з її Одяг Рейтинг: 6/10

Гра переодягання Попелюшка з її Одяг

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви будете добра фея Попелюшки, і ви повинні одягатися характер. Щоб народити модель, ви повинні натиснути ваші улюблені наряди за допомогою миші і ви стаєте. Ви можете змінити колір волосся як хотілося б. Ви повинні зробити плаття для принцеси. Костюми мають різні стилі і кольори. Коли ви вибрали костюм виберіть аксесуари, як рукавички, колір волосся або прикраси. Гра для тих, хто любить моду і дизайн. Ви можете зробити все комбінації, які ви хочете.

разів грав

Ця гра була зіграна 44173 раз онлайн. рейтинг 378 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 2398 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 44173 разів
переодягання Попелюшка з її Одяг

У цій грі, ви збираєтеся бути добра фея так що ви повинні вибирати одяг для Попелюшки. Щоб одягнути її ви повинні натиснути на коханим сукні та аксесуари за допомогою миші. Ви можете змінити колір волосся, якщо ви хочете. гра про моду для казкову принцесу. Історія Попелюшки, що він був сиротою дівчина. Мачуха ставилася до неї погано і змусити працювати в домашніх турбот. Його сестри були дуже жорстокі до неї. У бал принц знає країна і закохуються. Історія закінчується, коли князі одружуються і живуть довго і щасливо. Підходимо кольору, щоб створити дизайн, який сучасний і стильний. Якщо ви моди коханець ця гра вам сподобається.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою переодягання Попелюшка з її Одяг для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дісней спалах, яка називається переодягання Попелюшка з її Одяг. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою переодягання Попелюшка з її Одяг і це пов'язано з Дісней. Наша нова гра переодягання Попелюшка з її Одяг є однією з кращих Дісней ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дісней, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

переодягання Попелюшка з її Одяг
НАЗАД

Дісней найпопулярніші ігри