Онлайн Ігри

Одягнувши дівчина

Гра Плаття

Одягнувши дівчина

Одягнувши дівчина Рейтинг: 2/10

Гра Одягнувши дівчина

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви повинні одягатися ця дівчина. Щоб зробити це, ви натискаєте на предмет одягу за допомогою миші і перетягніть його в тіло дівчини. Моди гра, в якій ви повинні одягатися дівчата з оригінальною одягу. Це не класична гра плаття, але дівчина одягнена в цікавій ігровій формі, як сучасна японська дівчина манга або персонажів мультфільмів. Костюм або костюм цікаве й інше. Як дівчина коледжу або танцівницею. Одяг багатьох кольорів, з аксесуарами, які повинні об'єднати і, нарешті, перуку з зачіскою і кольором волосся.

разів грав

Ця гра була зіграна 13622 раз онлайн. рейтинг 1506 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 2.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Рейтинг на основі 638 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13622 разів
Одягнувши дівчина

Ігри костюм налаштування. Дівчина хоче, щоб ви японський костюм дівчини або манга характер. Ви повинні вибрати кожен елемент як спідницю, взуття, сукні, сережки, намиста та інші ювелірні вироби. Ви повинні вибрати всі, і перетягніть курсор на модель для розміщення одягу. Кінцевий результат повинен бути дуже привабливим і багато квітів. Японські дівчата дуже подобаються кольорові сукні, так що ви повинні зробити комбінацію, яка дуже оригінально і сучасно. Виберіть кольори, щоб відповідати один одному і створити оригінальний і різних.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Одягнувши дівчина для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається Одягнувши дівчина. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Одягнувши дівчина і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра Одягнувши дівчина є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Одягнувши дівчина
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281917
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...