Онлайн Ігри

Перевдягання в якості домашньої прислуги

Гра Плаття

Перевдягання в якості домашньої прислуги

Перевдягання в якості домашньої прислуги Рейтинг: 2/10

Гра Перевдягання в якості домашньої прислуги

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні одягатися офіціантів і офіціанткою в будинку на вечірку, у вас є все обмундирування для вас на вибір, як ви хочете бути елегантною. Одягатися, вибрати один з них (клацанням миші) і вибрати одяг (натиснувши на взуття, волосся, брюки, сорочка, спідниця, носки і розсувні пластину до тіла людини). Коли ви закінчите один, ви будете робити те ж саме з іншого боку. Є багато уніформи для домашніх працівників, як офіціанти, кухарі, дворецького і т.д.

разів грав

Ця гра була зіграна 11518 раз онлайн. рейтинг 1964 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 2.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Рейтинг на основі 308 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11518 разів
Перевдягання в якості домашньої прислуги

Ігри, де ви повинні одягатися офіціанта. Вибір офіціантка наряд для вечірки. Всі одягу ви будете носити слуг будинку. Всі побутові послуги повинні бути добре одягнені, елегантний і доглянутий. Так у вас є ціла шафа, повний уніформи для всіх з них. Зберіть всю роботу, яку ви робите, оскільки кожен, як кухар, офіціант, дворецький, водій і т.д. Кожна робота повинна носити костюм відповідно до поставленого завдання. Ви повинні вибрати одяг для чоловіків і жінок.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Перевдягання в якості домашньої прислуги для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Плаття спалах, яка називається Перевдягання в якості домашньої прислуги. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Перевдягання в якості домашньої прислуги і це пов'язано з Плаття. Наша нова гра Перевдягання в якості домашньої прислуги є однією з кращих Плаття ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Плаття, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Перевдягання в якості домашньої прислуги
НАЗАД

Плаття найпопулярніші ігри

Модні Міккі і Мінні ГРАТИ ►

Модні Міккі і Мінні

5
5 з 10 - 26362 голосів
Зіграли
281917
разів

Симпатичні Маус вбиратися. У цій грі ви повинні одягатися ці милі миші вгору. Обери о& ...