Онлайн Ігри

Верстати Дуелі

Гра Драки

Верстати Дуелі

Верстати Дуелі Рейтинг: 10/10

Гра Верстати Дуелі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ваша мета в цій безкоштовної онлайн ігри домінувати у всіх інших містах. Щоб зробити це, ви повинні кинути виклик і перемогти бойові машини з інших 15 містах. Кожен раз, коли ви перемогти військову машину, ви отримаєте гроші, щоб купити нові бонуси. Є в цілому з 5 етапів. Ви повинні перемогти 3 військові машини, щоб перейти до наступного етапу. Кожен етап, противники зміцніє, але нагорода буде краще, а також. Пам'ятаєте, які біти типу машина, яка: Землетрус биття твістер, твістер б'є ураган, і ураган б'є землетрусу.

разів грав

Ця гра була зіграна 7486 раз онлайн. рейтинг 3524 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 10.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Рейтинг на основі 2 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7486 разів
Верстати Дуелі

Найближчим часом, міста будуються на хмари. Кожне місто охороняється військової машини. З усіх шістнадцяти містах, той, який ви живете на ранг, як у минулому, і повинен віддати належне інших містах щороку. Щоб допомогти ваше місто, щоб вибратися з убогості, ви в якості командира військової машини перебувають на місії, щоб кинути виклик і перемогти бойові машини з інших п'ятнадцяти містах! Подумайте, перш ніж ви використовуєте включення живлення. Після 3 раунду, ремонт вашої машини, якщо він її потребує. Якщо ні, використовуйте Остаточний режим. Типи бонусів, які можна використовувати в залежності від вашого стану машини. Оновлення карти, коли це можливо. Ви не так багато часу, щоб вибрати карти, тому запам'ятовувати їх місце розташування, щоб ви могли натискати на них швидко. Якщо ваш противник вибирає більш потужний тип машини, використовуйте чинити опір відсунути.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Верстати Дуелі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Драки спалах, яка називається Верстати Дуелі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Верстати Дуелі і це пов'язано з Драки. Наша нова гра Верстати Дуелі є однією з кращих Драки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Драки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Верстати Дуелі
НАЗАД

Драки найпопулярніші ігри

вава Мері помсти ГРАТИ ►

вава Мері помсти

6
6 з 10 - 3704 голосів
Зіграли
57680
разів

Неймовірно дій гра, де вам доведеться боротися з безкоштовною ні в чому не винних лю&# ...

Бойові Мехамі ГРАТИ ►

Бойові Мехамі

5
5 з 10 - 3122 голосів
Зіграли
39957
разів

У ньому в 2199, а також найважливіших спортивних розваг є "механіка Війни". Ви є новим експ& ...