Онлайн Ігри

Створення акваріум

Гра риби

Створення акваріум

Створення акваріум Рейтинг: 5/10

Гра Створення акваріум

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні створити свій власний акваріум. Щоб зробити це, ви повинні грати в гру, в якій кілька фігур з'являються як Candy розчавити. Цифри на площі, і ви повинні отримати три в лінію горизонтально або вертикально, принаймні три рівні. Цифри можуть бути обмінені на ті, які знаходяться на його боці. Коли ви пройти рівень і заробляти очки, які можуть інвестувати в покупку риби або морських водоростей. Отримати бали купити водорості, риби і всі елементи в акваріумі віртуальною.

разів грав

Ця гра була зіграна 42071 раз онлайн. рейтинг 414 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 3366 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 42071 разів
Створення акваріум

У цій грі, ви повинні створити свій власний акваріум. Щоб зробити це, ви повинні грати в гру, в якій кілька фігур з'являються в квадрат, і ви повинні отримати в горизонтальних або вертикальних, принаймні, трьох однолітків. Фотографії можна обміняти на ті, які знаходяться поруч з нею. Коли ви пройти рівень ви отримуєте окуляри, які інвестують в покупку риби або морських водоростей. Ігри, де ви повинні створити акваріум. Ви повинні грати цукерки Тиснява в морській версії для окулярів. З точки ви отримуєте ви купуєте речі для танка, як морська зірка, риба-меч, морський коник, морські водорості, раковин та інших морських тварин. Ви повинні створити всю екосистему. Зробити місце, де риба і тварини можуть жити. Дуже розслаблююча обстановка з живою рибою і водоростями погойдуючись у русі води. Якщо вам подобається риба це ваша гра. Чаша мати і догляд. Створіть свій як місце, щоб ваші водних тварин в цікавій ігровій формі.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Створення акваріум для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру риби спалах, яка називається Створення акваріум. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Створення акваріум і це пов'язано з риби. Наша нова гра Створення акваріум є однією з кращих риби ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою риби, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Створення акваріум
НАЗАД

риби найпопулярніші ігри

Вистава Дельфін ГРАТИ ►

Вистава Дельфін

5
5 з 10 - 1926 голосів
Зіграли
39349
разів

У цій грі ви повинні зробити, що дельфін стрибків повз кільця. Для цього, натисніть кн ...