Онлайн Ігри

Віртуальний акваріум

Гра риби

Віртуальний акваріум

Віртуальний акваріум Рейтинг: 4/10

Гра Віртуальний акваріум

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні створити свій віртуальний акваріум. Ви повинні написати і підтримувати свій власний віртуальний акваріум. Щоб створити, клацніть мишею на значку у верхній частині екрану і виберіть камені, рослинність, форму, рибу, які вам подобаються. Ви можете налаштувати кожен елемент, який з'являється в акваріумі. Всі рослини, риби, фон, і т.д. Все можна вибрати на свій смак. Подбайте про свій власний віртуальний акваріума, створеного цієї особистої для вас.

разів грав

Ця гра була зіграна 63225 раз онлайн. рейтинг 231 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 3646 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 63225 разів
Віртуальний акваріум

Ігри створити свій власний акваріум. Ви повинні створити свій акваріум і зробити свій власний акваріум. Щоб скласти ціле, ви повинні вибрати шлях спочатку. Якщо ви хочете бути квадратом акваріум або акваріум круглий. Потім виберіть рядок, якщо ви любите великі чи маленькі камені. Покладіть прикраси в баку, як скриня зі скарбами або археологічні знахідки. Виберіть тип водоростей, який буде у фоновому режимі, а потім різні типи тварин. Ви можете вибрати кожен з варіантів і змінити його в будь-який час за кращий акваріум більш особисте. Розваги для всіх, особливо корисно для дітей, щоб перейти до практики, щоб мати свій власний.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Віртуальний акваріум для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру риби спалах, яка називається Віртуальний акваріум. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Віртуальний акваріум і це пов'язано з риби. Наша нова гра Віртуальний акваріум є однією з кращих риби ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою риби, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Віртуальний акваріум
НАЗАД

риби найпопулярніші ігри

Створення акваріум ГРАТИ ►

Створення акваріум

5
5 з 10 - 3366 голосів
Зіграли
42071
разів

У цій грі, ви повинні створити свій власний акваріум. Щоб зробити це, ви повинні грати ...

Вистава Дельфін ГРАТИ ►

Вистава Дельфін

5
5 з 10 - 1926 голосів
Зіграли
39349
разів

У цій грі ви повинні зробити, що дельфін стрибків повз кільця. Для цього, натисніть кн ...