Онлайн Ігри

Теперішній час акваріум

Гра риби

Теперішній час акваріум

Теперішній час акваріум Рейтинг: 6/10

Гра Теперішній час акваріум

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі ви зможете розводити красивих і екзотичних риб в унікальний акваріум-SIM головоломок. Це ваші риби і як справжні риби, необхідно піклуватися про них. Ви можете годувати їх, лікувати їх, якщо вони захворіють, наглядати за мальками Гра йде в масштабі реального часу, що означає, що ви можете знайти нові сюрпризи кожен раз, коли ви повертаєтеся до вашої гри. Купувати корм, прикраси та спеціальні хімікати для віртуальних бака. Не забудьте зберегти трохи грошей, на всякий випадок ви повинні вилікувати ваші гуппі, якщо вони хворіють. Є більш ніж 400 різних видів риб, щоб виявити, в тому числі 7 Чарівних рибок! Чи зможете ви знайти їх?

разів грав

Ця гра була зіграна 9781 раз онлайн. рейтинг 3050 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 68 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9781 разів
Теперішній час акваріум

Це одна з тих ігор, які дійсно не мають об'єктивного і покладатися на, як ви керуєте різними елементами, які ви знайдете в ньому. Цей, зокрема, про турботу про живих тварин, а це означає, що ви повинні стежити за яким вони голодні, наприклад. Крім того, ви можете виводити нові гуппі риба, тому зверніть увагу на яку рибу ви хочете бути в парі з яким риба, тому що результат може бути досить вражаюче. Потім, залежно від того, як прохолодні риби, яку ви породи, ви можете продати їх для різних сум готівкових грошей. При тому, що готівкові гроші, ви можете купити нові риби, нові танки, і більше поставок, як продукти харчування або гормонів росту. Ви зробити гру так довго, як ви цього хочете, тому що ви також можете роздобути їжу, прикраси та реклами, яка дозволить вам мати кращий рибний магазин у місті. Здається, що ця гра може тривати вічно, так що в підсумку, коли ви хочете, щоб вона закінчилася!

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Теперішній час акваріум для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру риби спалах, яка називається Теперішній час акваріум. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Теперішній час акваріум і це пов'язано з риби. Наша нова гра Теперішній час акваріум є однією з кращих риби ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою риби, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Теперішній час акваріум
НАЗАД

риби найпопулярніші ігри

Створення акваріум ГРАТИ ►

Створення акваріум

5
5 з 10 - 3366 голосів
Зіграли
42071
разів

У цій грі, ви повинні створити свій власний акваріум. Щоб зробити це, ви повинні грати ...