Онлайн Ігри

Одяг для дня , проведеного на горі

Гра Дівчинка

Одяг для дня , проведеного на горі

Одяг для дня , проведеного на горі Рейтинг: 5/10

Гра Одяг для дня , проведеного на горі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Перевірте свої почуття моди з цією грою, де ви повинні одягатися дівчина з одягом, щоб піти в один прекрасний день в будинку в горах. Одяг та хутра, щоб витримати холод, але зі смаком. У цій грі, ви повинні одягатися дівчині, що з'являється на екрані з правом одяг, щоб бути в природі і протистояти холодним. Щоб вибрати свій гардероб, натисніть і перетягніть одяг на силует дівчини. При бажанні ви можете змінити зачіску дівчини, натиснувши на волоссі, вибравши один з перук з різними зачісками і квітами.

разів грав

Ця гра була зіграна 11438 раз онлайн. рейтинг 1993 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 312 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11438 разів
Одяг для дня , проведеного на горі

Активність в якому вам потрібно вибрати одяг для жіночої моделі, яка буде провести день в дерев'яному будинку в горах. День в снігу в оточенні тварин і снігу на вершині хребта. Ви повинні вибрати одяг для молодої сучасної дівчини. Виберіть з усіх зимового одягу в залежності від того є підходить, щоб носити в день в природі. Шкури гарні для захисту більшої частини негоду. Черевики хорошим ізолятором грунту. Сільськогосподарські тварини, такі як лисиці, птиці або єнотів побачите одяг ви носите. Цікавий день для решти ви повинні бути добре одягнені. Звичайно ви проводите весело час з цією діяльністю, практикуючи свій смак до моди.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Одяг для дня , проведеного на горі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Дівчинка спалах, яка називається Одяг для дня , проведеного на горі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Одяг для дня , проведеного на горі і це пов'язано з Дівчинка. Наша нова гра Одяг для дня , проведеного на горі є однією з кращих Дівчинка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Дівчинка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Одяг для дня , проведеного на горі
НАЗАД

Дівчинка найпопулярніші ігри