Онлайн Ігри

Форми слів в англійській мові

Гра дидактичні

Форми слів в англійській мові

Форми слів в англійській мові Рейтинг: 4/10

Гра Форми слів в англійській мові

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ігри утворення слів, змінивши одну букву. Гра пропонує вам слово з чотирьох букв. Натисніть одну з букв, ви хочете змінити. Потім натисніть на клавіатурі гра лист, який ви хочете замінити його. Якщо припущення вірне, Ви виграєте. І перейти до наступного слова. Ви розумні? Ця гра допоможе вам вивчити англійську мову. Англійська гра словниковий запас. Для цього ви повинні сформувати слова, які написані англійською мовою. У вас є, щоб спробувати зробити стільки слів, скільки можливо в раз у вас є. Це гра на час.

разів грав

Ця гра була зіграна 69706 раз онлайн. рейтинг 197 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 4618 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 69706 разів
Форми слів в англійській мові

Змініть одну букву, щоб зробити нове слово ... , а потім змінити ще один лист, щоб зробити ланцюжок! Інструкції: зробити нові слова, змінюючи літери поточного слова. За допомогою миші або клавіатури, вибрати лист, який ви хочете змінити, і натисніть кнопку на віртуальній клавіатурі, щоб зробити нове слово. Якщо ви застрягли, видалити останнє слово, з кнопкою «Назад». Гра закінчується, коли ви біжите з часу. Існують різні рівні складності. Крім цього, ви можете вибрати один з британських чи американських в меню опцій.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Форми слів в англійській мові для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру дидактичні спалах, яка називається Форми слів в англійській мові. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Форми слів в англійській мові і це пов'язано з дидактичні. Наша нова гра Форми слів в англійській мові є однією з кращих дидактичні ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою дидактичні, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Форми слів в англійській мові
НАЗАД

дидактичні найпопулярніші ігри

Літери І Слова ГРАТИ ►

Літери І Слова

3
3 з 10 - 9236 голосів
Зіграли
115424
разів

Потрясающие слова ігри. Реальна проблема для вашого мозку. Грайте та насолоджуйтеl ...