Онлайн Ігри

Додавання, віднімання, множення і ділення

Гра дидактичні

Додавання, віднімання, множення і ділення

Додавання, віднімання, множення і ділення Рейтинг: 5/10

Гра Додавання, віднімання, множення і ділення

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Використовуйте цифри через додавання, віднімання, множення і ділення на кількість фаз блоки і перейти до наступного екрану. Дуже захоплююча гра, яка дозволяє займатися математикою з числами. У цій грі, ви повинні зробити математичні операції, в тому числі про результати. Щоб видалити блок, натисніть на номер або символ за допомогою миші, і коли ви зробили операцію необхідно двічі клацнути мишею за підсумками і все зникне. Мета полягає в тому, щоб усунути всі можливі номери в топтання.

разів грав

Ця гра була зіграна 16442 раз онлайн. рейтинг 1362 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 568 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 16442 разів
Додавання, віднімання, множення і ділення

Практика математику з цією діяльністю для гнучких умов. Є ряд номерів з мінусами, складання, множення і ділення. Ви повинні натиснути на номери їздити на відносини між ними. Деякі інші цифри додається або віднімається або помножити або розділити. Двічі клацніть мишею, щоб вказати, які номери є результатом розрахунку. Всі набрані номери зникають, якщо операція виконана успішно. Ви можете грати на час і покласти межу на час тренування.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Додавання, віднімання, множення і ділення для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру дидактичні спалах, яка називається Додавання, віднімання, множення і ділення. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Додавання, віднімання, множення і ділення і це пов'язано з дидактичні. Наша нова гра Додавання, віднімання, множення і ділення є однією з кращих дидактичні ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою дидактичні, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Додавання, віднімання, множення і ділення
НАЗАД

дидактичні найпопулярніші ігри

Літери І Слова ГРАТИ ►

Літери І Слова

3
3 з 10 - 9236 голосів
Зіграли
115420
разів

Потрясающие слова ігри. Реальна проблема для вашого мозку. Грайте та насолоджуйтеl ...