Онлайн Ігри

Головоломка з принцес в Різдво

Гра Принцеса

Головоломка з принцес в Різдво

Головоломка з принцес в Різдво Рейтинг: 5/10

Гра Головоломка з принцес в Різдво

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Чи подобається вам Різдво? Якщо ж ця сторона Ваше улюблене час року, поділитися цією грою з принцесами з казки, які мають Різдво сукні, щоб грати з вами в процесі вирішення головоломки. У цій грі ви повинні зробити головоломки, де принцес класичні казки для дітей до життя. Для повноти картини, натисніть ліву кнопку миші, щоб вибрати частину і перемістити частину, при переміщенні миші. Ви натискаєте на пробіл, стрілки або коліщатко миші, щоб повернути шматок. Коригування буде при установці автоматичної шматок з іншою частиною.

разів грав

Ця гра була зіграна 23138 раз онлайн. рейтинг 842 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1238 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 23138 разів
Головоломка з принцес в Різдво

Головоломка зі сценою з принцес на Різдво. Всі дівчата одягнені в смокінги власні святкування Різдва і взимку. Принцес казок, як Попелюшка, Принцеса Аврора, Белль, Аріель, Жасмін або Білосніжку. Мета полягає в тому, щоб закінчити загадку і зібрати все воєдино, щоб отримати повну картину знову. Частини можуть бути повернені, ви повинні рухатися кожен шматок, щоб дати на колишнє місце в межах зображення і завершити головоломки. Завершення головоломки це спорт для мозку. Подавати психомоторного розвитку дітей і розвивати інтелект.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка з принцес в Різдво для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Принцеса спалах, яка називається Головоломка з принцес в Різдво. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка з принцес в Різдво і це пов'язано з Принцеса. Наша нова гра Головоломка з принцес в Різдво є однією з кращих Принцеса ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Принцеса, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка з принцес в Різдво
НАЗАД

Принцеса найпопулярніші ігри