Онлайн Ігри

Сушарка з скейтборд

Гра Спорт

Сушарка з скейтборд

Сушарка з скейтборд Рейтинг: 5/10

Гра Сушарка з скейтборд

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Як робити трюки з скейтборд? У цій грі, ви повинні отримати Скубі-Ду Перейти як можна вище, на своєму скейтборді. Кататися і робити трюки в повітрі, використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення персонажа і назад набирати обертів і вгору і вниз робити трюки. Скубі-Ду є мультиплікаційний персонаж із телесеріалу, який завжди потрапляє в біду, вирішуючи загадки. Це весело і пригод собаки, і тут ви повинні зробити, щоб надолужити скейт трюки в скейт-парку. Зробити вгору, вниз і стрибати якомога вище.

разів грав

Ця гра була зіграна 9867 раз онлайн. рейтинг 2397 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 140 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9867 разів
Сушарка з скейтборд

У цій грі у скейт ви повинні стрибати якомога вище. За допомогою клавіш навігації який взяв з боку в бік, щоб підняти обороти. Ви повинні отримати його досягає дуже високих, для цього вам доведеться клавіші вгору і вниз робити трюки, або отримати більш сильний імпульс. Головний герой собаки Скубі-Ду в серії анімованих телебачення. Улюблений персонаж і весело провести час, розгадують таємниці має пригоди зі своїми друзями. Вам робити трюки на скейтборді в ковзанах. Перейти високо і робити повороти в повітрі з скейтбордингу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Сушарка з скейтборд для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Спорт спалах, яка називається Сушарка з скейтборд. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Сушарка з скейтборд і це пов'язано з Спорт. Наша нова гра Сушарка з скейтборд є однією з кращих Спорт ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Спорт, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Сушарка з скейтборд
НАЗАД

Спорт найпопулярніші ігри

акула серфінга ГРАТИ ►

акула серфінга

6
6 з 10 - 4628 голосів
Зіграли
68399
разів

Ви любите подорожувати? У цій грі, ви серфінг між акулами і ще перешкоди: гумові кільц ...

Пляжний волейбол ГРАТИ ►

Пляжний волейбол

5
5 з 10 - 4456 голосів
Зіграли
55268
разів

Олімпійські ігри в пляжний волейбол. Ви знаходитесь на пляжі з друзями. Ви граєте в п& ...