Онлайн Ігри

працює смугу перешкод

Гра Спорт

працює смугу перешкод

працює смугу перешкод Рейтинг: 5/10

Гра працює смугу перешкод

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Допоможіть нашому другу хом'яка запустити всередині його м'яч, запобігання грибкових мутантів по шляху. Перейти наскільки ви можете до часу вичерпаються. За допомогою клавіш зі стрілками вгору / вниз, щоб рухатися вперед і назад і пробіл, щоб стрибати. Зміна смуги з лівої / правої стрілками. Ви повинні запустити все, що можна на цьому шляху ухилення всі гриби можна, ви повинні перестрибнути через них. Якщо ви граєте мутант грибок буде повільним, і ви повинні пропустити його.

разів грав

Ця гра була зіграна 9785 раз онлайн. рейтинг 2498 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 154 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9785 разів
працює смугу перешкод

Ігри, де ви повинні запустити смугу перешкод на шляху повної отруйних грибів. Ви повинні стрибати і вниз в гонці в дорозі, в якому ви повинні ухилятися від бічних або стрибати через нього на шляху. Ви можете контролювати швидкість з ключами, щоб мати більше або менше часу, щоб стрибати. Ви трохи хом'як працює в гонці у вашому навчальному м'яч. Проста і забавна гра, де ви повинні довести свою здатність координувати скачки і швидкість тваринного на бігу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою працює смугу перешкод для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Спорт спалах, яка називається працює смугу перешкод. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою працює смугу перешкод і це пов'язано з Спорт. Наша нова гра працює смугу перешкод є однією з кращих Спорт ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Спорт, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

працює смугу перешкод
НАЗАД

Спорт найпопулярніші ігри

акула серфінга ГРАТИ ►

акула серфінга

6
6 з 10 - 4628 голосів
Зіграли
68399
разів

Ви любите подорожувати? У цій грі, ви серфінг між акулами і ще перешкоди: гумові кільц ...

Пляжний волейбол ГРАТИ ►

Пляжний волейбол

5
5 з 10 - 4456 голосів
Зіграли
55268
разів

Олімпійські ігри в пляжний волейбол. Ви знаходитесь на пляжі з друзями. Ви граєте в п& ...