Онлайн Ігри

катання на ковзанах гонка

Гра Спорт

катання на ковзанах гонка

катання на ковзанах гонка Рейтинг: 9/10

Гра катання на ковзанах гонка

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Гра на ковзанах, в якому ви фігурист, який повинен зробити кар'єру ухилення фігуристів, які приходять до вас з фронту. Ковзани на великому ковзанці, як працює гонку. Ви повинні ухилятися від фігуристів, які приходять перед вами і бути обережними, щоб не залишити каток через край. За допомогою миші клацніть для переміщення вашого персонажа по трасі, щоб не йти через край і не врізатися в інших видах спорту. Ви повинні тримати до тих пір, як ви берете участь в гонці, щоб виграти гру.

разів грав

Ця гра була зіграна 6918 раз онлайн. рейтинг 3615 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 9.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Рейтинг на основі 8 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6918 разів
катання на ковзанах гонка

Гра на ковзанах, в якому у вас є для роботи на великий каток. Є більш зустрічні фігуристи і повинні ухилятися, у вас є, щоб спробувати уникнути збої, якщо ви робите кілька разів ви втратите гри. Якщо ви виходите край також втратите гри. Кумедний персонаж, який грає в легкий шлях за допомогою миші, натиснувши для переміщення персонажа з однієї сторони в іншу. Якщо ви любите цей кумедний вид спорту, ви, як багато цей простої гри, які ви можете практикувати. Лід і весело в ту ж гру.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою катання на ковзанах гонка для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Спорт спалах, яка називається катання на ковзанах гонка. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою катання на ковзанах гонка і це пов'язано з Спорт. Наша нова гра катання на ковзанах гонка є однією з кращих Спорт ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Спорт, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

катання на ковзанах гонка
НАЗАД

Спорт найпопулярніші ігри

акула серфінга ГРАТИ ►

акула серфінга

6
6 з 10 - 4628 голосів
Зіграли
68399
разів

Ви любите подорожувати? У цій грі, ви серфінг між акулами і ще перешкоди: гумові кільц ...

Пляжний волейбол ГРАТИ ►

Пляжний волейбол

5
5 з 10 - 4456 голосів
Зіграли
55268
разів

Олімпійські ігри в пляжний волейбол. Ви знаходитесь на пляжі з друзями. Ви граєте в п& ...