Онлайн Ігри

Одягнути Блум з Winx Club

Гра Winx Club

Одягнути Блум з Winx Club

Одягнути Блум з Winx Club Рейтинг: 5/10

Гра Одягнути Блум з Winx Club

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі для любителів моди, ви повинні одягатися Блум, один з феї мультсеріалу про чарівну Winx Club. Блум є магічний характер в мультсеріалі, Winx Club. Вона є головним героєм серії і неофіційним лідером групи. Щоб одягаються дівчата, у вас є, щоб відкрити шафу і вибрати з усього одягу, взуття та аксесуарів вам більше подобається, грати в них за допомогою миші і перетягнувши силует фея. Ви можете зробити все комбінації моди в фею ви хочете побачити, як ви отримаєте весь одяг, аксесуари, ювелірні вироби та взуття.

разів грав

Ця гра була зіграна 13987 раз онлайн. рейтинг 1584 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 430 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13987 разів
Одягнути Блум з Winx Club

гра про моду, в якій ви повинні одягатися вигаданий персонаж. Є шафа, повний одягу та фей повинні вибрати один для дівчини. Це персонаж в мультсеріалі про магічні фей. Є віртуальний шафа, повний сукні, сорочки, брюки, спідниці, сумки, взуття та різноманітні аксесуари. Є модні речі, такі як ремені, сонцезахисні окуляри, ювелірні вироби та багато іншого. Ви можете відповідати одяг і аксесуари ви любите. Після закінчення ви можете побачити кінцевий результат.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Одягнути Блум з Winx Club для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Winx Club спалах, яка називається Одягнути Блум з Winx Club. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Одягнути Блум з Winx Club і це пов'язано з Winx Club. Наша нова гра Одягнути Блум з Winx Club є однією з кращих Winx Club ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Winx Club, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Одягнути Блум з Winx Club
НАЗАД

Winx Club найпопулярніші ігри

Сцени в Winx Club ГРАТИ ►

Сцени в Winx Club

6
6 з 10 - 3966 голосів
Зіграли
41663
разів

У цій оригінальній грі, ви повинні створити сцену з героями мультсеріалу Winx Club. Щоб ство ...

Winx Club: одягати фею ГРАТИ ►

Winx Club: одягати фею

5
5 з 10 - 2436 голосів
Зіграли
33034
разів

Трохи магії у цьому модному діяльності, в якій ви повинні вибрати одяг, аксесуари, за& ...