Онлайн Ігри

Одягнути фея з Winx Club

Гра Winx Club

Одягнути фея з Winx Club

Одягнути фея з Winx Club Рейтинг: 5/10

Гра Одягнути фея з Winx Club

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Насолоджуйтесь цій грі про моду носити фея, символ в серії Winx Club про життя шести чарівних фей. Щоб одягаються дівчата, ви повинні натиснути на одязі, які вам подобаються найбільше за допомогою миші. Цей одяг в лівій частині екрана. Winx Club є мультсеріал, що розповідає історію деяких дівчат, як в цю гру, вони феї, які борються проти зла. Але сучасні дівчата досить і добре одягнений він хоче йти, так що в цій вправі ви повинні допомогти створити набір моди, яка сприяє його.

разів грав

Ця гра була зіграна 22289 раз онлайн. рейтинг 921 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1358 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 22289 разів
Одягнути фея з Winx Club

Ігри про одну з фей із серії Winx Club. Ви повинні дивитися на всі одягу, щоб знайти ті, які ви любите. гра про моду, в якій у вас є дівчина як модель, фея. Є ряд зачісок, кольорів волосся. Шафа, повний одягу, такі як сорочки, трикотаж, брюки та спідниці. Є аксесуари, такі як капелюхи, взуття і шкарпетки. Метою діяльності є складати набір моди, яка приємно дівчині. Ви можете зробити все комбінації, які ви хочете отримати потрібний результат. Комбінат кольору і елементи по своєму смаку для дівчини мати сукню, як усіх.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Одягнути фея з Winx Club для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Winx Club спалах, яка називається Одягнути фея з Winx Club. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Одягнути фея з Winx Club і це пов'язано з Winx Club. Наша нова гра Одягнути фея з Winx Club є однією з кращих Winx Club ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Winx Club, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Одягнути фея з Winx Club
НАЗАД

Winx Club найпопулярніші ігри

Сцени в Winx Club ГРАТИ ►

Сцени в Winx Club

6
6 з 10 - 3966 голосів
Зіграли
41663
разів

У цій оригінальній грі, ви повинні створити сцену з героями мультсеріалу Winx Club. Щоб ство ...

Winx Club: одягати фею ГРАТИ ►

Winx Club: одягати фею

5
5 з 10 - 2436 голосів
Зіграли
33034
разів

Трохи магії у цьому модному діяльності, в якій ви повинні вибрати одяг, аксесуари, за& ...