Онлайн Ігри

Winx Club: одягати фею

Гра Winx Club

Winx Club: одягати фею

Winx Club: одягати фею Рейтинг: 5/10

Гра Winx Club: одягати фею

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Трохи магії у цьому модному діяльності, в якій ви повинні вибрати одяг, аксесуари, зачіску і макіяж для серії фея Winx Club. Щоб одягаються дівчата, ви повинні вибрати найбільш вподобаний фея всіх головних героїв. Натисніть, щоб вибрати фея, яка вам подобається в правому верхньому куті екрану. Коли ви вибрали фея, ви повинні натиснути одяг, який вам найбільше подобається за допомогою миші. Цей одяг в лівій частині екрана.

разів грав

Ця гра була зіграна 33034 раз онлайн. рейтинг 582 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 2436 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 33034 разів
Winx Club: одягати фею

Ігри один із зірок дівчата клубу Винкс. Ви повинні вибрати між її одягу. Winx Club є мультсеріал і ця серія призвела до дуже відомої колекції іграшок, книг, одягу і фільмів. У цій вправі ви виліпили велика шафа, повний одягу, ювелірних виробів і модних аксесуарів, які можна використовувати, як вам подобається. Ви можете комбінувати кольору сукні, сорочки, брюки, спідниці та весь одяг, як вам подобається. Ви можете використовувати всі ваші особисті смак, щоб створити гарний і барвистий для вашого костюма феї.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Winx Club: одягати фею для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Winx Club спалах, яка називається Winx Club: одягати фею. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Winx Club: одягати фею і це пов'язано з Winx Club. Наша нова гра Winx Club: одягати фею є однією з кращих Winx Club ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Winx Club, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Winx Club: одягати фею
НАЗАД

Winx Club найпопулярніші ігри

Сцени в Winx Club ГРАТИ ►

Сцени в Winx Club

6
6 з 10 - 3966 голосів
Зіграли
41663
разів

У цій оригінальній грі, ви повинні створити сцену з героями мультсеріалу Winx Club. Щоб ство ...

Головоломка з Winx Club ГРАТИ ►

Головоломка з Winx Club

4
4 з 10 - 1974 голосів
Зіграли
31747
разів

У цій вправі ви повинні закінчити загадку телесеріалу Winx Club, яка включає пригоди феї в с ...