Онлайн Ігри

Плаття однієї з магічних фея (Winx Club)

Гра Winx Club

Плаття однієї з магічних фея (Winx Club)

Плаття однієї з магічних фея (Winx Club) Рейтинг: 5/10

Гра Плаття однієї з магічних фея (Winx Club)

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі про моду, ви повинні одягатися Блум, один символ в мультсеріалі Winx Club. Одягатися, ви повинні натиснути піктограм у нижній частині екрана і почати працювати. Вам доведеться вибрати зачіску, одяг, взуття та прикраси, які ви любите. Всі деталі в моді для дівчини йти в моді. Мультсеріал про деяких дівчат, які магічні феї. Ця діяльність випускає свою уяву і здатність моди.

разів грав

Ця гра була зіграна 14393 раз онлайн. рейтинг 1493 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 406 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 14393 разів
Плаття однієї з магічних фея (Winx Club)

Мода гра, в якій у вас є, щоб зробити костюм для однієї з дівчат головних героїв Winx Club. Ви повинні одягатися мультиплікаційний персонаж, Блум, який є одним з магічних фей, які є головними героями мультсеріалу. Ви повинні вибрати одяг для всієї її шафа з дуже багатьма одягу, таких як штани, спідниці або плаття. Ви можете персоналізувати ваш стрижку і колір волосся. Ювелірні вироби, аксесуари, взуття і все, що ви хочете. Ви можете грати стільки разів, скільки вам подобається, щоб порівняти різні моделі, які ви можете зробити. Розвивайте свої творчі здібності з цій грі про моду для дівчаток і шанувальників серії.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Плаття однієї з магічних фея (Winx Club) для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Winx Club спалах, яка називається Плаття однієї з магічних фея (Winx Club). І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Плаття однієї з магічних фея (Winx Club) і це пов'язано з Winx Club. Наша нова гра Плаття однієї з магічних фея (Winx Club) є однією з кращих Winx Club ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Winx Club, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Плаття однієї з магічних фея (Winx Club)
НАЗАД

Winx Club найпопулярніші ігри

Сцени в Winx Club ГРАТИ ►

Сцени в Winx Club

6
6 з 10 - 3966 голосів
Зіграли
41663
разів

У цій оригінальній грі, ви повинні створити сцену з героями мультсеріалу Winx Club. Щоб ство ...

Winx Club: одягати фею ГРАТИ ►

Winx Club: одягати фею

5
5 з 10 - 2436 голосів
Зіграли
33034
разів

Трохи магії у цьому модному діяльності, в якій ви повинні вибрати одяг, аксесуари, за& ...