Онлайн Ігри

Сцени в Winx Club

Гра Winx Club

Сцени в Winx Club

Сцени в Winx Club Рейтинг: 6/10

Гра Сцени в Winx Club

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій оригінальній грі, ви повинні створити сцену з героями мультсеріалу Winx Club. Щоб створити сцену, ви повинні вибрати символи в серії, клацнувши мишкою і перетягнувши характер Ви грали, переміщаючи миша на сцену. Winx Club є мультсеріал і головні герої феї з чарівними повноваженнями, які вони використовують, щоб боротися з силами зла. Ось хлопчики і дівчатка основні герої серіалу, так що ви створите свою власну сцену і пригоди.

разів грав

Ця гра була зіграна 41663 раз онлайн. рейтинг 450 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 3966 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 41663 разів
Сцени в Winx Club

Активність в якій ви повинні створити сцену з персонажами в цій мультсеріалу. Ви можете створити свою власну сцену з мультфільму. Є всі основні герої серіалу, як хлопчиків, так і дівчаток, і ви можете покласти все, що ви хочете в цій сцені. Успіх цих мультфільмів призвело до колекції іграшок, книг та одягу. Тепер ви можете створювати свої власні сцени із серії з усіма персонажами, які можна комбінувати, як вам подобається. Пейзаж з озером і зелений луг в який слід помістити кожна з фігур.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Сцени в Winx Club для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Winx Club спалах, яка називається Сцени в Winx Club. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Сцени в Winx Club і це пов'язано з Winx Club. Наша нова гра Сцени в Winx Club є однією з кращих Winx Club ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Winx Club, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Сцени в Winx Club
НАЗАД

Winx Club найпопулярніші ігри

Winx Club: одягати фею ГРАТИ ►

Winx Club: одягати фею

5
5 з 10 - 2436 голосів
Зіграли
33034
разів

Трохи магії у цьому модному діяльності, в якій ви повинні вибрати одяг, аксесуари, за& ...

Головоломка з Winx Club ГРАТИ ►

Головоломка з Winx Club

4
4 з 10 - 1974 голосів
Зіграли
31747
разів

У цій вправі ви повинні закінчити загадку телесеріалу Winx Club, яка включає пригоди феї в с ...